Gmina Wola Krzysztoporska: Zapraszają na wakacyjną spartakiadę

ePiotrkowRegion Środa, 08 lipca 20200 874
Gminny Ośrodek Kultury wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminną Biblioteką Publiczną w Woli Krzysztoporskiej zapraszają na Spartakiadę wakacyjną dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Impreza odbędzie się już w najbliższy piątek (10 lipca) na orliku przy Gminnym OK Wola Krzysztoporska. Początek planowany jest na godz. 15. W programie konkurencje sportowe: koszykarski konkurs rzutów za trzy dla dorosłych, rzut piłką lekarską dla dorosłych, żonglerka piłką dla wszystkich, żonglerka piłką siedząc, pieszy tor przeszkód dla dzieci, rzut woreczkami do celu dla dzieci, odbijanie piłeczki rakietą do tenisa dla dzieci, kręcenie hula hop dla dzieci, bieg na 30 m dla dzieci, skoki przez skakankę. Zaplanowano też II Konkurs plastyczno-profilaktyczny „Bezpieczne wakacje”.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat