Gmina Wola Krzysztoporska: Wyróżnienia dla najlepszych sportowców powiatu

ePiotrkowRegion Piątek, 21 lutego 20200 1449
W czwartek (13 lutego) poznaliśmy najlepszych sportowców i trenerów ziemi piotrkowskiej, a także najlepsze kluby sportowe i nadzieje sportowe powiatu piotrkowskiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się także przedstawiciele gminy Wola Krzysztoporska.

Sportowo-turystyczne podsumowanie roku 2019 odbyło się w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim, a puchary najlepszym wręczali przedstawiciele władz powiatowych, samorządowcy i działacze sportowi, gratulując sukcesów osiągniętych dzięki determinacji, wytrwałości i ciężkiej pracy. Wśród najlepszych znaleźli się także przedstawiciele klubów i organizacji z terenu gminy Wola Krzysztoporska. Oto oni.

 

Wśród „Najlepszych Sportowców Powiatu Piotrkowskiego w 2019 roku” znaleźli się: na V miejscu Michał Zimny (podnoszenie ciężarów) – LUKS Gryf Bujny, a na VI miejscu Igor Jarek (zapasy) – LUKS ATHLETIC Wola Krzysztoporska.

Wśród „Najlepszych Klubów Sportowych” znalazł się LUKS Gryf Bujny – podnoszenie ciężarów.

 

We współzawodnictwie sportowym „Najlepszych Rad Gminnych” II miejsce zajęła Wola Krzysztoporska.

 

W rywalizacji „Szkół Ponadpodstawowych” I miejsce przypadło ZS CKZ w Bujnach, a spośród „Szkół Podstawowych” III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Woli Krzysztoporskiej.

 

Wśród „Sekcji Turystycznych” wyróżnienie przypadło Gminnemu Zrzeszeniu LZS w Woli Krzysztoporskiej, a za „współpracę szkół podstawowych ze Szkolnym Związkiem Sportowym Powiatu Piotrkowskiego” doceniona została Szkoła Podstawowa w Gomulinie.

 

Nagrody odbierali: dyrektor Zespołu Szkół CKZ w Bujnach Dorota Strzemieczna, prezes LUKS GRYF Bujny Anetta Mielczarek i honorowy prezes Władysław Wawrzyńczak oraz przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej Tomasz Woźniak.

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat