Gmina Wola Krzysztoporska: Wakacyjne animacje cyrkowe

ePiotrkowRegion Środa, 29 lipca 20200 643
Potężna dawka uśmiechu i zabawy, ale też umiejętnie wpleciony przekaz o szkodliwości nałogów i uzależnień – to wszystko podczas „Wakacyjnych animacji cyrkowych”, które 21 lipca zorganizowano przy Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.

Ładuję galerię...

Były występy artystyczne, pokazy cyrkowe, animacje, konkursy i zabawy, do których zachęcały bajkowe postaci z Centrum Rozrywki Rodzinnej KLAUNIK. Ale nie zabrakło także edukacji dotyczącej przeciwdziałania nałogom i uzależnieniom. Była więc i doskonała nauka, i zabawa, o którą zadbał Gminny Ośrodek Kultury wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat