Gmina Wola Krzysztoporska: Mała Książka Wielki Człowiek

ePiotrkowRegion Środa, 30 września 20203 901
Drodzy rodzice! Zapiszcie swoje dzieci do biblioteki, odbierzcie wspólnie wyprawkę czytelniczą i propagujcie z nami czytanie od najmłodszych lat! – zachęca kierownik Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Krzysztoporskiej Joanna Filipek.

W związku z przystąpieniem do projektu „Mała Książka Wielki Człowiek” już od czwartku 1 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Krzysztoporskiej oraz Filiach Bibliotecznych w Bujnach, Gomulinie i Woźnikach będą wydawane wyprawki czytelnicze dla dzieci.

 

- Każde dziecko urodzone w latach 2014-2017, które posiada już kartę biblioteczną w jednej z Bibliotek lub chce zostać czytelnikiem, zapraszamy do nas wraz z rodzicem czy opiekunem po odbiór wyprawki, na którą składają się: książeczka z opowiadaniami polskich autorów oraz piękna karta małego czytelnika – zachęcają pracownicy tych placówek.

 

Przy każdej kolejnej wizycie w bibliotece, podczas której będą wypożyczone książki, bibliotekarz na karcie małego czytelnika będzie przyklejał naklejkę. Po uzbieraniu 10 naklejek, dziecko otrzyma dyplom małego czytelnika i drobne gadżety.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Radny ~Radny (Gość)04.10.2020 18:57

Super sprawa, ale 3 latkom to rodzice będą czytać-pozdrawiam.

00


@ndzi ~@ndzi (Gość)01.10.2020 10:22

Popieram, wspaniała inicjatywa,

00


Lumen ~Lumen (Gość)30.09.2020 14:15

Czyli jak dziecko urodziło się w grudniu 2017 to 3 latek bez 3 miesięcy już czyta trylogię? Niezły pomysł :)

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat