Gmina Wola Krzysztoporska: Bujny siatkarskimi mistrzami powiatu

ePiotrkowRegion Wtorek, 21 stycznia 20200 1262
Reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach zdobyła mistrzostwo powiatu piotrkowskiego LZS w piłce siatkowej chłopców, pokonując szkoły z Wolborza 2:1, Czarnocina 2:0 oraz Szydłowa 2:0.

W skład zwycięskiej drużyny weszli: Bartosz Łuczyński, Wiktor Turowicz, Wiktor Król, Adrian Pietrzyk, Mateusz Adamczyk, Artur Marusiński, Karol Gałas, Kacper Jakóbik. Opiekunem drużyny jest Anetta Mielczarek. Mistrzyniami w piłce siatkowej, tym razem szkoły, zostały dziewczęta z klasy I LOP/LOW po szkole podstawowej w składzie: Wiktoria Kaczmarek, Małgorzata Turowicz, Magdalena Jarek, Patrycja Stępień, Malwina Łaszek, Karolina Wieczorek.

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat