Gmina Sulejów: Budują dla najmłodszych

ePiotrkowRegion Sobota, 31 października 20209 1386
Trzy kolejne place zabaw powstaną niebawem na terenie gminy Sulejów. W Kłudzicach, Bilskiej Woli i Barkowicach. W tej pierwszej miejscowości teren został już ogrodzony, a w listopadzie powinny pojawić się tam pierwsze zabawki. W Bilskiej Woli i Barkowicach zabawki również zostaną zainstalowane na ogrodzonym terenie.
sulejow.pl

Aktualnie oferty, które wpłynęły do Urzędu Miejskiego są weryfikowane. Jeśli spełnią wszystkie kryteria, niebawem podpiszemy umowy z wykonawcami - informują urzędnicy z Sulejowa. - W przypadku dostawy i montażu zestawu zabawowego w Kłudzicach, najkorzystniejsza oferta wyniosła 15 tys. zł brutto, a wykonawca powinien zakończyć prace do 15 listopada. W przyszłości zamierzamy tam wybudować również boisko. Z kolei do 30 listopada zestaw zabawowy powinien się pojawić na placu w Bilskiej Woli, najkorzystniejsza oferta, dotycząca tej inwestycji ma wartość 14 tys. zł brutto.


Obecnie wyłaniany jest również wykonawca placu zabaw w Barkowicach, zabawki zostaną zainstalowane obok istniejącej tam już OSY, czyli otwartej strefy aktywności i powinny się pojawić do 18 grudnia.

 

 

 

 

(materiały: FB Sulejów)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_lokals ~gość_lokals (Gość)02.11.2020 16:25

Ciekawe, czy mieszkańcy okolicznych domów będą zadowoleni, gdy pod ich oknami będzie zabawa od rana do nocy? Miejsce wybrane bez sensu. Tu było ładnie, gdy rosły krzaki i drzewa, było tak swojsko. Teraz ogołocili teren i zrobią coś, co zupełnie nie pasuje do klimatu Kłudzic.

11


Adamo ~Adamo (Gość)02.11.2020 09:55

A może ktoś pomyśli coś dla mieszkańców Włodzimierzowa. Mam 2 dzieci i nie ma gdzie wyjść na plac zabaw. Nie jest rozwiązaniem jazda po sąsiednich wioskach żeby dzieci mogły się pobawić. Widocznie mieszkańcy za mało podatków odprowadzają ??

62


gość_tutejszy ~gość_tutejszy (Gość)02.11.2020 09:06

Gmina się wyludnia, ja się pytam dla kogo to jest robione?

51


qedcfdzs ~qedcfdzs (Gość)02.11.2020 13:10

Super, i będzie można na to popatrzeć. Ciekawa jestem ile czasu będą tam spędzać mieszkańcy Kłudzic? A może będzie stało puste?

21


gość_mieszkaniec ~gość_mieszkaniec (Gość)02.11.2020 12:39

Zrobili by oświetlenie na bocznych ulicach w Barkowicach a nie jakiś plac zabaw!

31


Miś ~Miś (Gość)02.11.2020 10:14

„Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu…”
Nie ma szans na uwolnienie od komunistycznej mentalności tak jak nie ma szans na wolną, niezależną, niepodległą Polskę z wolnymi, myślącymi Polakami.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat