Gmina Sulejów: Azbest znika z posesji

ePiotrkowRegion Czwartek, 19 listopada 20202 1229
W 2020 roku eternit zostanie usunięty w sumie z terenu 46 gospodarstw, znajdujących się na terenie gminy Sulejów, m.in. w Barkowicach Mokrych, Kałku, Witowie, Kole, Przygłowie, Włodzimierzowie, Zalesicach, Białej, Klementynowie czy Poniatowie.

Przedstawiciele firmy odbierającej azbest od mieszkańców muszą zakończyć realizację tego zadania do 15 grudnia bieżącego roku. - Dostaniemy na ten cel dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi – informują urzędnicy z Sulejowa. Kilka dni temu burmistrz Wojciech Ostrowski podpisał umowę, na mocy której przyznano gminie dofinansowanie na zadanie „Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Sulejów w 2020 r.”. Gmina otrzyma 90% całkowitego kosztu tego zadania, czyli 33 tys. 860 zł.

 

 

 

(materiały: Urząd Miejski w Sulejowie) 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Łaaa ~Łaaa (Gość)23.11.2020 07:12

Łaaa, wreszcie coś pozytywnego.

10


Kazik ~Kazik (Gość)19.11.2020 22:50

Oddam ale w zamian za materiał na pokrycie dachu inaczej odpada .

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat