Gmina Czarnocin: Nowe komputery na Dzień Edukacji Narodowej

ePiotrkowRegion Czwartek, 22 października 20200 932
W ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 i projektu grantowego Zdalna Szkoła+ gmina Czarnocin kupiła i przekazała do szkół podstawowych 16 laptopów.

Dzięki oszczędnościom przy zakupie sprzętu, dla Szkoły Podstawowej w Czarnocinie dokupione zostały jeszcze oprogramowania Office. Wartość sprzętu to 44 tys. 723,41 zł. Wydatki zostały w 100% sfinansowane z środków przyznanego grantu. Komputery przekazano w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnocinie podczas skromnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Podziękowania za ciężką pracę pedagogiczną, szczególnie w czasie epidemii, oraz najlepsze życzenia wraz z 12 laptopami od wójta Romana Miksy odebrała dyrektor Henryka Lasota wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły. Pozostałe 4 komputery dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach odebrał dyrektor Leszek Bińkowski.

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Czarnocinie) 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat