Gmina Czarnocin: Dofinansowanie z WFOŚiGW dla OSP w Tychowie

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 01 czerwca 20200 550
Ochotnicza Straż Pożarna w Tychowie otrzyma dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na realizację zadania pod nazwą „Doposażenie OSP w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska – II edycja”.

Jednostka kupi system selektywnego alarmowania, piłę tarczową do stali i betonu, pompę pływającą, zestaw podkładów i klinów do stabilizacji pojazdów, drabinę ratowniczą, wentylator oddymiający, kombinezon ochronny na owady, ubrania specjalne oraz rękawice. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przekaże dotację na zakup sprzętu w kwocie 31 tys. 799 zł. tj. 80 % wartości inwestycji, pozostała część, czyli niespełna 8 tys. zł, pochodzić będzie z budżetu gminy Czarnocin.

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy Czarnocin) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat