Głosuj na projekty do Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego

ePiotrkowŁódzkie Wtorek, 23 października 201812 3670
Swój głos można oddać już tylko przez internet (strona bo.lodzkie.pl), bowiem korespondencyjnie można było głosować tylko do 22 października. Mieszkańcy województwa mają do wyboru 155 projektów.

Propozycje z Piotrkowa i regionu zostały zgłoszone w ramach projektów subregionu południowego. Można głosować m.in. na:

- Piotrków doda Ci skrzydeł. Szkolenia lotnicze dla mieszkańców,

- Przyjazny szpital dla pacjenta. Szpital Wojewódzki w Piotrkowie,

- Ślady tamtych dni. Piknik militarny w Wolborzu,

- Rodzinna promocja aktywności fizycznej,

- Szkolenia z pierwszej pomocy dla mieszkańców Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego,

- Strażackie 9,98 km – Bieg i Rower

 

Zwycięskie projekty poznamy pod koniec listopada.

 

GŁOSOWAĆ MOŻESZ TUTAJ


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Eduardo ~Eduardo (Gość)23.10.2018 22:16

Te budżety obywatelskie to jeden wielki pic. Znów będzie tak jak na Szczekanicy tj. projekt budowy placu zabaw (a tego nie ma w promieniu ok. 2 kilometrów, przynajmniej od mojego miejsca zamieszkania) dostał blisko 500 głosów. Ale realizowane będą projekty z innych rejonów które dostały 250 lub też 420 głosów. Ot, tyle mogą zrobić obywatele i tyle jest warty ich głos.

90


gość ~gość (Gość)24.10.2018 15:38

A może by tak pieniądze z kursów wszelakiego rodzaju przeznaczyć na remonty dróg w strefach miasta które tego wymagają, np: Wojska Polskiego za przejazdem w stronę Kauflandu i dalej, Żwirki gdzie osiedla się coraz większa ilość osób a droga powoli robi sie na kształt trójkąta, a także ulica Żelazna, po której jazda doprowadza do białej gorączki.
Dodatkowym usprawnieniem byłoby wprowadzenie czasomierzów na skrzyżowaniach, gdyż poziom kierowców w Piotrkowie zostawia wiele do życzenia.
Usprawni to ruch oraz zadba o zdrowie pleców osób poruszających się po tym szarym jak papier toaletowy mieście.

20


Wnioskodawca ~Wnioskodawca (Gość)24.10.2018 07:31

Przyjazny szpital to pomysł na podniesienie poziomu satysfakcji pacjenta, korzystającego ze świadczeń zdrowotnych poradni specjalistycznych Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Stworzenie funkcjonalnego systemu biletowego pozwalającego na sprawne i nieuciążliwe korzystanie z usług medycznych. Zapewni poprawienie dynamiki przepływu pacjentów, usprawnienie pracy lekarzy i personelu, dzięki temu, że do gabinetu może wejść jedynie osoba, która posiada przywołany numer. Wprowadzenie nowatorskich rozwiązań informatycznych oraz wyposażenie poczekalni w wygodne siedziska, ułatwi oczekiwanie na wizytę u specjalisty. Jest to atrakcyjne rozwiązanie, które wpłynie na podniesienie standardów leczenia pacjentów.
Zachęcam do oddania swojego głosu na projekt nr 335
Przyjazny szpital dla pacjenta
www.bo.lodzkie.pl

72


wojciech ~wojciech (Gość)24.10.2018 08:18

a na te szkolenia szybowcowe to przymusowo i w łapance będą brali ?

40


gość ~gość (Gość)23.10.2018 21:41

Jeżeli wygra projekt lotniska w Piotrkowie to jakie będą kryteria wyboru uczestników szkolenia???

81


gość ~gość (Gość)23.10.2018 21:55

Z tych szkoleń lotniczych Chyba najbardziej skorzysta firma wynajmująca samolot. Czy ktoś proponując takie pomysły bierze pod uwagę rację i potrzeby obywateli? A może loty w kosmos? Trzeba mierzyć wysoko!

100


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat