Głosuj na najlepszego sportowca i trenera roku

Strefa FM Środa, 05 grudnia 20120 2285
Już po raz 13-sty słuchacze Strefy FM i czytelnicy Tygodnia Trybunalskiego wybiorą najlepszego sportowca i trenera Ziemi Piotrkowskiej.

- O tytuł ten ubiega się 28 kandydatów wyselekcjonowanych przez Kapitułę Plebiscytu. Podobnie jak w roku poprzednik kolejna selekcja należała będzie do słuchaczy Strefy FM oraz czytelników „Tygodnia Trybunalskiego”, którzy swoimi głosami wybiorą najlepszą dziesiątkę. Ta dziesiątka później zostanie jeszcze raz oceniona przez członków Kapituły Plebiscytu, która wybierze najlepszego sportowca Ziemi Piotrkowskiej. Słuchacze będą mieli także decydujący głos, jeśli chodzi o wybór najpopularniejszego sportowca. Osoba, która dostanie najwięcej głosów zostanie najpopularniejszym sportowcem roku 2012 - mówi Michał Ostafijczuk, szef działu sportowego Strefy FM.

Głosować można na dwa sposoby wysyłając SMS o treści "sportowiec. Imię i nazwisko kandydata" pod nr 72601. Można też wysyłać kupony, które już od jutra drukowane będą w Tygodniu Trybunalskim. Wyniki głosowania mogą państwo śledzić na bieżąco na portalu ePiotrkow.pl. Kliknij TUTAJ

Głosować można do 21 stycznia, a zwycięzców  Plebiscytu na sportowca i trenera 2012 roku poznamy 1 lutego podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Hotelu "Agat".

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat