Głęboka dziura przykryta jedynie paletą

ePiotrkow Środa, 29 sierpnia 201832 8183
"Nieopodal Pogotowia Opiekuńczego przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim pozostawiona jest ogromna dziura przykryta jedynie paletą. Jest tylko kwestą czasu, kiedy ktoś do niej wpadnie. Stan ten utrzymuje się bez zmian od kilku dni, a przechodzę tam codziennie". To fragment wiadomości, jaką przysłał do nas jeden z czytelników.

Ładuję galerię...

Rzeczywiście trudno nie zauważyć dużej przerwy w remontowanym chodniku. Przechodnie, którzy przemieszczają się tamtędy mają niekiedy problem z pokonaniem przeszkody. Najtrudniej przeprawić się przez ten fragment osobom starszym i rodzicom prowadzącym wózki. - Tu jest niebezpiecznie, panuje duży ruch, więc zabezpieczenie powinno być bardziej solidne (...) widziałam już jak starsza kobieta przewróciła się właśnie w tym miejscu - mówią nasi rozmówcy.

 

O komentarz w tej sprawie zwróciliśmy się do biura prasowego piotrkowskiego magistratu. Otrzymaliśmy następującą odpowiedź:

 

W tym miejscu planujemy wymienić studzienki telekomunikacyjne. Po wymianie chodnika na nowy zmieniły się poziomy, więc to konieczne działanie. Opisywany fragment jest jeszcze tak naprawdę placem budowy, bo chodnik będzie wymieniany też po stronie południowej

 

Apelujemy o ostrożność do wszystkich, którzy w najbliższym czasie będą przemieszczać się tym traktem. Być może po naszej interwencji ekipa remontowa zabezpieczy to miejsce zdecydowanie lepiej.


Zainteresował temat?

6

2


Komentarze (32)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

P51 ~P51 (Gość)31.08.2018 19:30

Jak zwykle koordynacja prac remontowych w naszym mieście kuleje. Studzienki telekomunikacyjne i ich posadowienie w obrębie remontowanego chodnika to sprawa „telekomunikacji”. Czy naprawdę nie dało się tego wcześniej uzgodnić? Przez czyjeś lenistwo remonty ciągną się w nieskończoność.

10


gość ~gość (Gość)31.08.2018 19:02

To sobie zalep

10


gość ~gość (Gość)31.08.2018 18:04

Pan co napisał że Piotrków to wieś to sam chyba pochodzi z jakiejś dziury co ma 3 domy na krzyż. Jeśli chodzi o Bełchatów i Radomsko to już wgl dziury. Co mamy zazdrościć że w Bełchatowie można za darmo jeździć autobusami miejskimi. Ktoś się porostu w tym reportażu zwrócił do nie zabezpieczonej studzienki, a pana co pisze ze Piotrków to wieś pozdrawiam i mam go serdecznie w czterech literach.

01


epep ~epep (Gość)29.08.2018 20:26

Panie prezydent zróbcie wreszcie KOSTROMSKA bo nas SZLAG TRAFI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

52


gość ~gość (Gość)30.08.2018 20:27

To peuk robił roboty.
Nie zadbali !

20


gość ~gość (Gość)30.08.2018 16:05

Jak byś trochę wyszedł z przed komputera i się przeszedł po swojej wsi piotrków tryb to byś wiedział że Piotrków już dawno jest wsią nawet nie przedmiesciami takich miast jak Łódź Bełchatów a nawet Radomska w tym mieście wszystko się rozpada nawet dworzec PKS jest sprzedany żyj sobie dalej z tą wielkością Piotrkowa tylko nie wciskaj tych bredni innym co trochę więcej świata zobaczyli niż Ty

31


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)30.08.2018 12:28

Ale afera a wystarczyłoby zamontować odpowiednią studzienkę od razu, tacy sami mądrzy urzędnicy magistratu jak i komentujący, ta sama krew ~gościowa, a wystarczyłoby wezwać właściciela firmy gdzie trzeba i dać mu godzinę na zamontowanie studzienki albo wstrzymać budowę i zasypać dziurę. Przecież to jest błahostka w sensie trudności realizacyjnej (studzienkę i 2 godziny na montażu) albo nie zaczynanie tego fragmentu budowy a za taki stan rzeczy niezwłocznie należy wyciągnąć konsekwencje służbowe w stosunku do winnych zaniedbania.

42


gość ~gość (Gość)30.08.2018 11:51

Brak znaku o tym że droga nie przejezna. robią krowi placek i z twardosławickiej nie ma przejazdu, a znaku brak...

21


nie dbają o mienie społeczne ~nie dbają o mienie społeczne (Gość)29.08.2018 11:27

A ten znak B-36 co robi na poboczu chodnika? Czy skoro ten znak leży na ziemi czy nadal obowiązuje zakaz postoju i zatrzymywania się? Miasto bogate kupi nowy znak.

71


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)29.08.2018 11:13

Apelujemy o ostrożność? Ja apeluję do Magistratu o myślenie, choćby minimalne. Skoro to plac budowy powinny pojawić się barierki z tabliczką "przejście drugą stroną ulicy".

194


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat