Giełda płytowa w Piotrkowie

Strefa FM Sobota, 27 kwietnia 20190 3762
Parę tysięcy płyt kompaktowych i winylowych można było kupić podczas sobotniej giełdy płytowej, która obyła się w ramach akcji „Płyty w Twoim Mieście”. Niektóre egzemplarze mogły być prawdziwą gratką dla pasjonatów i kolekcjonerów.

Ładuję galerię...

Giełda została zorganizowana w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie. Na wydarzenie przybyło sporo mieszkańców, a ich muzyczne gusta były bardzo zróżnicowane, co zauważyli sami organizatorzy. - Jestem zaskoczony, bo jest mnóstwo ludzi. Szukają dosłownie każdej muzyki, interesują się jazzem, szukają płyt metalowych. Widzimy, że są to ludzie wyedukowani muzycznie i szukają ciekawych, dobrych dźwięków - mówi Wojciech Stelmaszyk, współorganizator akcji.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat