ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gdzie warto kupić dom z rynku pierwotnego w Warszawie i okolicach?

Czwartek, 18 kwietnia 2019 2814
Kupno własnego domu w Warszawie to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z milionem ofert. W przypadku wyboru domu z pierwotnego rynku mamy jeszcze większy dylemat, tym bardziej że każda propozycja serwowana przez deweloperów wygląda bardzo zachęcająco. Jeśli jesteście w podobnej sytuacji i nie wiecie, czym powinniście się kierować, to ten artykuł powinien rozwiązać większość Waszych wątpliwości.

Od czego zacząć poszukiwanie domu z rynku pierwotnego w Warszawie?

 

Po pierwsze, zanim rozpoczniemy poszukiwania, powinniśmy się zastanowić nad przeznaczeniem naszej nieruchomości. Dla ludzi ceniących spokój i odpoczynek od codziennego tłoku w Warszawie polecamy lokalizacje na obrzeżach Warszawy. Tam z pewnością unikniemy zgiełku i będziemy mogli w czasie wolnym wieść spokojne życie. Z kolei osobom, dla których dom ma stanowić ułatwienie w połączeniu z pracą, czy też szybkim transporcie z popularnymi dzielnicami stolicy, polecamy lokalizacje bliżej centrum.

 

Finansowanie nowego domu


Gdy już uda nam się podjąć pierwsze ustalenia, musimy zweryfikować nasze możliwości finansowe. Powinniśmy określić nasz wkład własny i ustalić, czy do spełnienia naszej inwestycji potrzebujemy wsparcia od banku. Musimy się liczyć z tym, że im więcej planujemy udogodnień, decydując się na własny dom, tym większe będą nakłady pieniężne i koszty jego utrzymania.

 

Lokalizacja nieruchomości

 

Kolejny krok to wybór naszego miejsca do życia. W tym wypadku może nam się przydać skorzystanie z platformy obido.pl, gdzie w bardzo prosty sposób możemy wyszukać atrakcyjnych ofert od deweloperów, określając nasze preferencje co do kupna. Dzięki temu możemy zweryfikować nasze oczekiwania bezpośrednio z prezentowanymi propozycjami. Do dyspozycji mamy domy w pobliżu przystanku autobusowego, lokalizacje poza miastem, dostęp do ośrodków sportowo-wypoczynkowych, czy chociażby bliską odległość do parku.

 

To tylko niektóre zalety znajdujące się w ofertach obido.pl. Jeśli jesteśmy zainteresowani konkretnym miejscem mamy możliwość umówienia się z deweloperem na spotkanie i ustalenia szczegółów naszego wyboru. Ponadto możemy nasze poszukiwania poszerzyć o oferty z Krakowa i Wrocławia, przez co mamy więcej zaoszczędzonego czasu, który musielibyśmy przeznaczyć na sprawdzanie ofert z wielu miejsc. W ten sposób mamy wszystko w jednym miejscu.

 

Jak wybrać właściwy dom

 

Idealny dom w stolicy to pojęcie względne. Wszystko zależy od naszych oczekiwań i planów względem tego miejsca. Niezależnie od tego, czy planujemy zamieszkać razem z rodziną, czy chcemy znaleźć azyl od tętniącej życiem Warszawy. Rynek nieruchomości stoi dla każdego otworem, zwłaszcza teraz, kiedy deweloperzy wręcz walczą o każdego klienta w celu zapewnienia mu odpowiednich warunków do życia.

 


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat