Gdzie są miejsca przyjazne seniorom?

Strefa FMTomaszów Poniedziałek, 08 czerwca 20201 995
Od 8 czerwca do 31 sierpnia tomaszowianie mogą wybierać miejsca przyjazne seniorom,. Zgłoszenia mogą dokonać organizacje pozarządowe, instytucje, firmy oraz grupy składające się z co najmniej 10 osób. To już kolejna edycja projektu organizowanego przez miasto z udziałem Tomaszowskiej Rady Seniorów.

Celem projektu jest promowanie miejsc na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, w których osoby starsze traktowane są w sposób szczególnie przyjazny, czują się swobodnie lub korzystają ze specjalnych przywilejów. Miejscami przyjaznymi seniorom mogą być kawiarnie, sklepy, apteki, kina, różne instytucje publiczne, tj. muzeum, ośrodki kultury, prywatni przedsiębiorcy albo też podmioty podejmujące działania na rzecz seniorów.


Miejsca zgłoszone do konkursu zostaną rozpatrzone przez Tomaszowską Radę Seniorów i zatwierdzone przez prezydenta miasta. Formularze dostępne są m.in. w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.06.2020 12:54

Kiedyś pod wieżą ciśnień było dobrze.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat