W piątek Światowy Dzień Krwiodawcy. Będzie zbiórka krwi i... czekolady

ePiotrkow Poniedziałek, 10 czerwca 20190 2036
Z okazji Światowego Dnia Krwiodawstwa w Punkcie Pobrań RCKiK w Piotrkowie (ul. Słowackiego 74) odbędzie się w piątek (14 czerwca) w godz. 8.00 – 11.00 zbiórka krwi. Oprócz tego zbierane będą również czekolady dla dzieci przebywających w Pogotowiu Opiekuńczym.

Dla każdego uczestnika przygotowano nagrody ufundowane przez firmy biorące udział w akcji. Będzie można liczyć na zabiegi kosmetyczne, bony do restauracji i pubów, karnety na siłownie oraz inne upominki.

 

Zbiórek krwi będzie w czerwcu w naszym regionie więcej. Kolejna 16 czerwca w godz. 9.00 – 12.00 przy kościele parafialnym w Ręcznie. Następna 30 czerwca w godz. 10.00 – 13.00 w Szkole Podstawowej w Babach. Chętni do honorowego oddania krwi powinni zgłosić się z dokumentem tożsamości, muszą mieć ukończone 18 lat i cieszyć się dobrym stanem zdrowia. Przed oddaniem krwi wypijcie dużo płynów.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat