ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gdzie dobrze zjeść poza domem?

Poniedziałek, 13 maja 2019 3993
Wiosna i lato to czas, kiedy aż chce się wyjść z domu, pobyć na świeżym powietrzu, spotkać z bliskimi i miło spędzać wolne chwile. W takie dni warto czasem odpocząć od gotowania i wyjść do restauracji, aby tam poprawić sobie nastrój smacznym jedzeniem czy miłą atmosferą. Galeria Focus Mall zaprasza wszystkich do zapoznania się z szeroką ofertą lokali gastronomicznych, w których można zaznać przyjemności i zrelaksować się zarówno po ciężkim dniu pracy, jak i w leniwą niedzielę.

Coraz cieplejsze dni sprawiają, że nawet największe leniuchy wychodzą z domu i oddają się relaksowi lub aktywnościom w plenerze. Jeszcze lepiej jest, gdy aktywny wypoczynek urozmaicony jest pysznym jedzeniem. Piotrkowianie i mieszkańcy regionu mogą korzystać z bogatej oferty gastronomicznej galerii Focus Mall. Jedzenie to przede wszystkim przyjemność, którą można spotęgować po przez doborowe towarzystwo i dobrą atmosferę. Badania pokazują, że coraz więcej Polaków jada poza domem, w 2018 r. aż 94 proc. respondentów przyznało, że korzysta z lokali gastronomicznych [1]. Dlatego centrum handlowe zachęca do skorzystania z bogatej oferty lokali ze smacznym jedzeniem z różnych części świata.

 

Na bardzo głodnych gości galerii czekają, m.in. restauracje z kuchnia polską – Rajskie Jadło, włoską – Solo Pizza, azjatycką – Zen Thai, różnorodną – Bon Apetito (nowo otwarty lokal), znany fast food KFC oraz Kebab. W takich miejscach nie sposób nie najeść się smacznie i do syta. A na deser lody lub kawa, najlepiej w kawiarniach Grycan lub Carte d’Or, które proponują pyszne słodkości. Po jeszcze więcej łakoci można udać się do pobliskiej Cukierni Sowa, słynącej z pysznych ciast. Każdy znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie lokali, a przy tym, może przyjemnie spędzić czas w gronie rodziny lub przyjaciół. Restauratorzy z pewnością zadbają, by goście nie wyszli stąd głodni. Cukiernia Sowa oraz Bon Apetito otworzyły ogródki i rozstawiły stoliki na zewnątrz, gdzie bywalcy centrum mogą korzystać z pięknej pogody. To jeden z wielu argumentów, dla których warto odwiedzić tę część galerii, by spędzić miło czas i poprawić sobie nastrój. Centrum handlowe dysponuje ponadto nowoczesną przestrzenią podzieloną na strefę dziecięcą, rodzinną i klubową, dzięki czemu, każdy znajdzie miejsce odpowiednie dla siebie. Przytulny charakter pomieszczenia uzupełniony jest o kilka udogodnień, np. siedziska dla maluchów, czy też gniazda USB do ładowania telefonów.

 

Zapraszamy mieszkańców Piotrkowa i okolic do skorzystania z oferty naszych restauracji i kawiarni, gdzie w miłej atmosferze można zjeść posiłek lub spotkać się przy kawie z bliskimi. Odwiedzający mogą przyjemnie spędzić czas w galerii, również w niedziele niehandlowe – mówi Olga Wiernicka, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.

 

[1] Źródło: Raport ,,Domowe jedzenie? Polacy coraz częściej mówią nie”, https://mediamakro.pl/pr/396149/domowe-jedzenie-polacy-coraz-czesciej-mowia-nie-wideo [ostatni dostęp: 24.04.2019].

 


Zainteresował temat?

6

6


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat