Gastrologia w szpitalu przy Rakowskiej znów otwarta

ePiotrkow Poniedziałek, 07 września 20205 1709
Oddział Gastrologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim wznawia funkcjonowanie. Kilkunastodniowa przerwa spowodowana była stwierdzeniem u jednego z pacjentów zakażenia koronawirusem.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Przypomnijmy, zakażenie SARS-CoV-2 u pacjenta piotrkowskiego szpitala potwierdzono 25 sierpnia. Szpital wstrzymał wtedy przyjęcia na Oddział Gastrologiczny. W placówce bezzwłocznie podjęto działania zgodne z procedurami, w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Piotrkowie. - Personel oddziału został przebadany, wszystkie testy dały wynik negatywny – poinformował w poniedziałek 7 września rzecznik prasowy placówki.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.09.2020 00:05

ten oddzial to kpina zart i syf w jednym. Mając skierowanie do szpitala w celu diagnostyki i wykluczenia. Kazali samemu sie diagnozować na własną rękę i nic nie jeść a jak będą wyniki to się zgłosić. Za takie akcje lekarze powinni mieć dyplomy zabrane. A ludzie jeszcze kase dają na ta pożal się placówkę. Śmieci

04


gość ~gość (Gość)07.09.2020 21:38

Dotacja jest można znów ja uzyskac

10


emerytka ~emerytka (Gość)07.09.2020 12:31

Naprawdę kiedy otworzą Ośrodki Zdrowia . My starsi chcemy iść do lekarza bo przez telefon ciężko się dogadać . Coraz to nowsze dolegliwości się pojawiają . Zresztą nie tylko starsi chorują . Nie rozumiem tej całej sytuacji.Prywatnie przyjmują, nie każdego stać.

70


gość ~gość (Gość)07.09.2020 12:03

A kiedy otworzą ośrodki zdrowia i nie będzie trzeba stać pod drzwiami jak w Moszczenicy na przyklad

70


gość ~gość (Gość)07.09.2020 10:28

Fajnie, że otwarta. Mogliby jednak napisać co z pacjentami, którzy planowo mieli mieć zabiegi wyznaczone na dni kiedy było nieczynne.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat