ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Galeria Focus Mall udostępnia profesjonalną wrotkarnię!

Piątek, 14 lutego 2020 2714
W galerii Focus Mall trwa wrotkowe szaleństwo. Na pasjonatów 8 kółek czeka mobilna wrotkarnia z pełnym zapleczem. Do jazdy wyznaczono 150 metrów kwadratowych bezpiecznej nawierzchni. Wszystko to zupełnie za darmo!

W galerii Focus Mall trwa wrotkowe szaleństwo. Na pasjonatów 8 kółek czeka mobilna wrotkarnia z pełnym zapleczem. Do jazdy wyznaczono 150 metrów kwadratowych bezpiecznej nawierzchni. Wszystko to zupełnie za darmo!

 

Centrum handlowe Focus Mall przygotowało dla klientów niespotykaną atrakcję. Od 10 do 23 lutego 2020 roku, na terenie obiektu działała mobilna wrotkarnia. Przestrzeń znajduje się na parterze, w pobliżu salonu H&M. Wszyscy fani wrotek mają do dyspozycji 150 kwadratowych toru do jazdy, który wyłożony jest specjalną, bezpieczną nawierzchnią. To ukłon w stronę tych, którzy chcą dopiero zacząć przygodę z tym sportem i obawiają się o upadek. Tor jest czynny codziennie w godzinach 11.00-19.00, również w niedziele niehandlowe. Na miejscu organizator zapewnia wrotki, kask oraz ochraniacze. Na wrotkarni można również korzystać z własnego sprzętu do jazdy – wrotek i rolek. Początkujący mają okazję pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora stawiać swoje pierwsze kroki na wrotkach lub rolkach. Wejście do wrotkarni jest bezpłatne.

 

 

 

Wrotkowe szaleństwo w Focus Mall

 

Miłośnicy wrotkarskiej zabawy będą mogli uczestniczyć w licznych aktywnościach, m.in. w slalomie na wrotkach i przejazdu pod tyczką. W planach jest także organizacja zawodów drużynowych, podczas których ważne będą nie tylko indywidualnie umiejętności wrotkarzy, ale również dobra organizacja pracy zespołowej.

 

Małym i dorosłym klientom galerii wrotkarnia z pewnością dostarczy miłych wspomnień oraz dużo radości płynącej z jazdy na wrotkach. Dlatego serdecznie zapraszamy każdego, niezależnie od wieku i płci – zachęca Olga Wiernicka, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.

 

 

 


Zainteresował temat?

7

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat