ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski przyjazna rodzinom z dziećmi

Wtorek, 11 lutego 2020 4797
Wychowanie dziecka dla wielu rodziców jest jednym z największych życiowych wyzwań. Najważniejszym, co rodzic może zaoferować małemu człowiekowi jest wspólnie spędzony czas, który znacząco wpływa na więzi między rodzicem i dzieckiem. Przebywanie z dzieckiem daje mu większe poczucie bezpieczeństwa, sprawia, że czuje się ważne i kochane. Obecnie tempo życia jest bardzo szybkie. Łącząc pracę zawodową z obowiązkami domowymi, trudno jest wygospodarować „wolny” czas dla rodziny. Czy wypad do centrum handlowego liczy się, jako wartościowy? Oczywiście, jeśli rodzic wybierze odpowiednie miejsce, w którym nie tylko kupi wszystko, czego potrzebuje, ale dodatkowo odpocznie czy zje obiad w miłym otoczeniu w rodzinnym gronie.

Opieka nad dzieckiem to prawdę mówiąc dodatkowy etat. Dorośli po powrocie z pracy wpadają w wir obowiązków, a czas wolny nierzadko zostaje zagospodarowany na domowe i rodzinne sprawy. Ku zaskoczeniu wielu rodziców, dzieci okazują się być często świetnymi kompanami podczas, pozornie niezbyt dziecięcych, codziennych aktywności. Centrum handlowe Focus Mall zapewnia nie tylko zakupy w przyjemnej atmosferze, ale także sporo możliwości rodzinnego spędzania czasu. Ta galeria handlowa jest zdecydowanie przyjazna rodzinom z dziećmi. 

 

Zakupy i relaks z dziećmi

 

Czas spędzony z dziećmi jest niezbędny do utrwalania więzów rodzinnych i budowania relacji. Często bywa tak, że na co dzień dorosłym trudno wygospodarować dłuższą chwilę by pobyć z maluchem. Tak naprawdę nawet wypad do centrum handlowego jest dobrym sposobem na wspólne spędzenie czasu. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy Piotrkowa i regionu często robią zakupy w galerii Focus Mall całymi rodzinami. Kompleksowość usług, duży wybór produktów oraz lokalizacja galerii w strategicznym punkcie na mapie sprawiają, że nie tylko można zrobić potrzebne zakupy, ale przy okazji wykorzystać ten czas na bycie razem. Tym bardziej, że galeria oferuje ciekawą propozycję rozrywki przeznaczonej zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców z dziećmi, centrum handlowe wprowadziło wiele udogodnień z myślą o zakupach z dziećmi w każdym wieku. W części gastronomicznej odwiedzający mogą skorzystać ze strefy dla dzieci, która wyposażona jest w siedziska dla maluszków oraz meble dla nieco starszych pociech. Rodzice mogą także podgrzać posiłek dla maluszka dzięki dostępnej w strefie mikrofali. Do dyspozycji klientów są też przytulne i komfortowo zaaranżowane pokoje dla rodzica. Funkcjonalne i utrzymane w przyjaznej kolorystyce przestrzenie są wyposażone w przewijak, wygodny fotel dla karmiących mam, krzesło do karmienia dzieci oraz toaletę. Focus Mall oferuje także bogatą propozycję zakupową dla małych klientów. Wśród salonów, które udostępniają odzież, obuwie i dodatki młodszym bywalcom galerii są: SMYK, Coccodrillo, H&M, Reserved, C&A, KiK oraz Pepco. Nieco starsi klienci, w wieku od 10 do 14 lat znajdą odzież i dodatki w sklepie Reporter Young. Podczas zakupów galeria zachęca małych poszukiwaczy przygód lub fanów gier do skorzystania z automatów do gier o różnych stopniach trudności, znajdujących się na poziomie 1, w pobliżu kina Helios.

 

Z myślą o najmłodszych klientach kino w Focus Mall proponuje „Filmowe poranki”, które umilą rodzinny czas, w co drugą niedzielę, o godz. 10.30. Warto zainteresować się tą pozycją, ponieważ wspomniane seanse poprzedzają atrakcje w holu kina (konkursy czy inne angażujące zabawy). Frajdą dla maluchów z pewnością będzie możliwość skorzystania z wózków-samochodzików (znajdujących się przed hipermarketem Carrefour), którymi maluchy mogą wygodnie przemieszczać się po pasażach. To duże udogodnienie dla rodzica, który nie musi trzymać dziecka cały czas na rękach. Dzięki temu, dzieci mają zajęcie, a dorośli mogą wygodnie robić zakupy.


Zainteresował temat?

3

5


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat