Gala Bibliotek Publicznych na gorzkowickim Kopcu

ePiotrkow Piątek, 20 maja 20160 2073
Już w najbliższą niedzielę na gorzkowickim Kopcu odbędzie się Gala Bibliotek Publicznych, skupiająca placówki z całego powiatu i nie tylko.
grafika: gorzkowice.pl

Na uczestników czekają rozmaite atrakcje, w tym pokaz akrobacji rowerowych, warsztaty z robotyki i bębniarskie, pokazy taneczne, konkursy z nagrodami oraz - dla najmłodszych - dmuchany zamek.

 

Założeniem imprezy jest - jak przekonuje dyrektor GBP w Gorzkowicach Małgorzata Gadecka - nie tylko promowanie czytelnictwa. - Chcemy zachęcać nie tylko do sięgania do zbiorów bibliotecznych, ale w ogóle do korzystania z bogatej oferty bibliotek. To już nie tylko punkty, w których można wypożyczyć książki. To przede wszystkim ważne placówki kulturalne - zaznacza.

 

Impreza współorganizowana jest przez Gminne Biblioteki Publiczne w Aleksandrowie, Czarnocinie, Gorzkowicach, Grabicy, Łękach Szlacheckich, Moszczenicy, Ręcznie, Rozprzy, Woli Krzysztoporskiej, MBP w Sulejowie, Piotrkowie Trybunalskim i Wolborzu oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Piotrkowie Trybunalskim. Warto podkreślić, że w organizację zaangażowano także placówkę w Gomunicach (powiat radomszczański).

 

Organizatorzy zapewniają, że Gala Bibliotek Publicznych skierowana jest do wszystkich grup czytelniczych.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat