Francuskie przeboje w wykonaniu Yagi Kowalik

ePiotrkow Czwartek, 06 czerwca 20190 1285
W piątek 14 czerwca zapraszamy na dziedziniec Centrum Idei Ku Demokracji na koncert „Piaf Greco Aznavour...” krakowskiej artystki Yagi Kowalik.

Yaga Kowalik związana jest artystycznie z Francją, gdzie przy współpracy ze znanym muzykiem Patrickiem Liotard artystka nagrała płytę. W Polsce koncerty artystki prezentowane były m.in. w Krakowskiej Operze Kameralnej i na Scenie Muzycznej w Gdańsku. Artystce towarzyszy na scenie rewelacyjny akordeonista z Piwnicy Pod Baranami – Walentyn Dubrowskij. Brawurowe wykonanie największych przebojów z repertuaru francuskich gwiazd estrady, przenosi słuchaczy w świat paryskiej artystycznej bohemy.

 

Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki. Początek koncertu o godz. 19.30.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat