Fotografie inspirowane muzyką Sheerana

Strefa FM Piątek, 05 października 20182 1803
Muzyka Eda Sheerana w Piotrkowie - wszystko dzięki fotografowi Albertowi Suskiemu, który poprzez swoją twórczość zobrazuje utwory słynnego wokalisty. Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.

- Pomysł na wystawę "Inspired of Sheeran" powstał przypadkowo. Popijając poranną kawę stwierdziłem, że będę robił zdjęcia nawiązujące do twórczości Eda Sheerana. Każdy obraz to moja interpretacja jego piosenek. Przygotowania do wystawy trwają od początku wakacji. Cały czas musiałem myśleć nad tym, jak zobrazować tytuł, analizowałem teksty piosenek, a to wszystko wymaga pracy. Ostatnie zdjęcie powstało dopiero 2 dni temu - powiedział Albert Suski

 

Zdjęcia będzie można oglądać do końca października. Wstęp wolny.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

01847 ~01847 (Gość)13.10.2018 21:11

I plakat był z takim błędem gramatycznym?

00


Skalnka000 ~Skalnka000 (Gość)05.10.2018 22:40

Zapowiada się ciekawie, może wpadnę :)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat