Fotograficzny konkurs z nagrodami dla uczniów i seniorów

MOK Piotrków Wtorek, 03 marca 20200 1663
Do udziału w konkursie pn. "Piotrkowska przyroda" zachęcają pracownicy Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim oraz Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz seniorów (60+) z terenu Piotrkowa Trybunalskiego.

Celem konkursu jest propagowanie fauny i flory występującej w Piotrkowie Trybunalskim oraz nauka dostrzegania aspektów ekologicznych miasta, w którym żyjemy.

 

Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe oraz seniorzy (60+). Technika zdjęć zgłoszonych do konkursu jest dowolna. Format zdjęć to minimum 20x30cm, na papierze fotograficznym. Uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie cztery zdjęcia. Każde z nich powinno być na odwrocie dokładnie opisane. Do zdjęć należy dołączyć kopertę z płytą CD, zawierającą zdjęcia w postaci cyfrowej. Prace można dostarczać do Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK, przy ul. Słowackiego 13, do 28 maja 2020 roku.

 

Szczegółowy regulamin konkursu fotograficznego "Piotrkowska przyroda" dostępny jest na stronie internetowej piotrkowskiego MOK-u

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat