ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2020

Wtorek, 27 października 2020 863
Województwo Łódzkie organizuje wydarzenie gospodarcze łączące ekologię oraz tradycyjne rolnictwo i przetwórstwo. 29 października po raz pierwszy odbędzie się Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2020. Z konieczności – w formie on-line, ale dzięki temu dostępność jest w zasadzie nieograniczona.

Wydarzenie kierujemy do mieszkańców województwa łódzkiego, przedstawicieli środowisk biznesowych (w szczególności przedsiębiorców z sektora MŚP), a także przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, nauki i szkolnictwa wyższego, klastrów oraz konsorcjów naukowo-przemysłowych, izb przemysłowo-handlowych
i gospodarczych, pracowników uczelni wyższych, doktorantów, studentów i uczniów szkół średnich.


Będziemy rozmawiać m.in. o sadownictwie, przetwórstwie rolno – spożywczym, gospodarce w obiegu zamkniętym oraz o budownictwie pasywnym i zeroenergetycznym. Chcemy, aby poruszone tematy były impulsem, który pobudzi dyskusję o aktualnej sytuacji oraz perspektywach rozwojowych na poziomie regionalnym, europejskim i światowym.

 


Program wydarzenia obejmuje dyskusje panelowe, rozmowy ze specjalistami reprezentującymi wiele dziedzin, a także wystąpienia ekspertów. Ponadto Forum będzie wypełnione transmisjami live, prezentacjami oraz wirtualnymi stoiskami.

 


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 
Serdecznie zapraszamy na stronę, gdzie można się zarejestrować: https://elodzkie.pl/wydarzenia/forum-biznesu-i-zrownowazonego-rozwoju-lodzkie-2020 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat