Focus Mall wspiera piotrkowską służbę zdrowia

ePiotrkow Wtorek, 24 marca 202022 8769
Prywatny biznes nie pozostaje obojętny na sytuację lokalnej społeczności w obliczu panującej epidemii i aktywnie włącza się w różne akcje charytatywne. W ramach takich działań przedstawiciele Focus Mall przekazali pomoc dla Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

- Solidaryzujemy się z piotrkowską służbą zdrowia. Obecna sytuacja jest trudna dla wszystkich branż. Zdajemy sobie jednak sprawę, że trudności te dotykają w sposób szczególny personel medyczny. W związku z tym, jako centrum handlowe oraz w imieniu naszych najemców zdecydowaliśmy się wesprzeć piotrkowski szpital, a także pracowników pogotowia ratunkowego. Skąd taki pomysł? Niezależnie od tego, w jak ciężkiej sytuacji znajdowała się branża nieruchomości handlowych, zawsze wspieraliśmy lokalną społeczność i nadal chcemy to robić, nawet w tak ekstremalnych warunkach, jakie panują teraz. W ramach pomocy przekazaliśmy szpitalowi dwie paczki. Jedną zawierającą 400 sztuk maseczek jednorazowych oraz drugą, mającą trochę osłodzić życie pracowników szpitala oraz ratowników medycznych w tych ciężkich chwilach, z batonami energetycznymi oraz musami owocowymi - mówi Olga Wiernicka, marketing manager w Focus Mall, która podkreśliła, że planują już dalszą pomoc i na pewno nie są to ostatnie dary dla piotrkowskiego szpitala.

 

Włączając się w działania mające zapobiegać dalszemu rozwojowi epidemii, Focus Mall zdecydował się także o wykorzystaniu swoich mediów społecznościowych do zamieszczania komunikatów informacyjno-edukacyjnych oraz promocji ważnych inicjatyw społecznych, np. akcji Widzialna Ręka.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.03.2020 16:24

Dziękujemy służbie zdrowia za poświęcenie !!!!! Za to że jesteście i nam pomagacie !!! DUŻO ZDROWIA DLA WAS KOCHANI !!!!!!!!!!!!!!

150


gość ~gość (Gość)24.03.2020 16:20

Fakt, na tym zdjęciu akurat nie. Ale na pozostałych tak:) Zapraszam do galeri:)

10


gość ~gość (Gość)24.03.2020 16:03

Tu akurat na zdjęciu Pani Olga. Ale fakt zawsze jest uśmiechnięta.

30


gość ~gość (Gość)24.03.2020 15:59

To nie jest Pani Ewunia ????????????

10


gość ~gość (Gość)24.03.2020 15:50

PANI EWUNIU, MIŁO PANIĄ WIDZIEĆ TAKĄ UŚMIECHNIĘTĄ :) POZDRAWIAM SERDECZNIE I ZDRÓWKA ŻYCZĘ!
P.S. BRAWO DLA FOCUS MALL!

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat