Focus Mall wspiera piotrkowską służbę zdrowia

ePiotrkow Wtorek, 24 marca 202022 9163
Prywatny biznes nie pozostaje obojętny na sytuację lokalnej społeczności w obliczu panującej epidemii i aktywnie włącza się w różne akcje charytatywne. W ramach takich działań przedstawiciele Focus Mall przekazali pomoc dla Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

- Solidaryzujemy się z piotrkowską służbą zdrowia. Obecna sytuacja jest trudna dla wszystkich branż. Zdajemy sobie jednak sprawę, że trudności te dotykają w sposób szczególny personel medyczny. W związku z tym, jako centrum handlowe oraz w imieniu naszych najemców zdecydowaliśmy się wesprzeć piotrkowski szpital, a także pracowników pogotowia ratunkowego. Skąd taki pomysł? Niezależnie od tego, w jak ciężkiej sytuacji znajdowała się branża nieruchomości handlowych, zawsze wspieraliśmy lokalną społeczność i nadal chcemy to robić, nawet w tak ekstremalnych warunkach, jakie panują teraz. W ramach pomocy przekazaliśmy szpitalowi dwie paczki. Jedną zawierającą 400 sztuk maseczek jednorazowych oraz drugą, mającą trochę osłodzić życie pracowników szpitala oraz ratowników medycznych w tych ciężkich chwilach, z batonami energetycznymi oraz musami owocowymi - mówi Olga Wiernicka, marketing manager w Focus Mall, która podkreśliła, że planują już dalszą pomoc i na pewno nie są to ostatnie dary dla piotrkowskiego szpitala.

 

Włączając się w działania mające zapobiegać dalszemu rozwojowi epidemii, Focus Mall zdecydował się także o wykorzystaniu swoich mediów społecznościowych do zamieszczania komunikatów informacyjno-edukacyjnych oraz promocji ważnych inicjatyw społecznych, np. akcji Widzialna Ręka.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.03.2020 19:13

Oczywiscie placa im za to ale to jest ich praca kazdy z nas pracuje I za to zyje.Zawsze chwala policje straz ale pogotowia I sor-ow nikt nigdy nie docenial. Przeciez oni ratuja nam zycie za wszelka cene. Zastanowcie sie co piszecie...

00


gość ~gość (Gość)25.03.2020 09:00

Kiedy prezydent Piotrkowa wyjdzie z szafy? Gospodarz miasta powinien dawać przykład innym, wykazać się inicjatywą,
wziąć na siebie odpowiedzialność. Ale do tego trzeba mieć jaja i charyzmę

11


gość ~gość (Gość)25.03.2020 14:20

Do GOŚ gdyby nie rolnicy nie miałbyś co do gara włożyć przeprowadź się na wieś zobaczysz jak lekko jest

10


Staś Pytalski ~Staś Pytalski (Gość)24.03.2020 18:50

A czy takie maseczki można wyprać i wysuszyć?

32


gość ~gość (Gość)24.03.2020 19:22

A co na to rolnicy??? Co z nimi ?co roku dotacje od państwa to niech coś teraz od siebie dadzą ,no chyba , że znowu wymyśla jak im źle jak niedobrze jak im mało i że zboże nie sypało przez tego koronowirusa i ruszą po dopłaty bo nie będzie co wziąć do japy . Oj biedni my wszyscy będziemy przez tego wirusa oj biedni .

55


Nieźwiedzie ~Nieźwiedzie (Gość)24.03.2020 23:29

Piotrek, szacun wielki! Jesteśmy z Ciebie dumni! Trzymaj się zdrowo w tych chorych czasach!!!

10


gość ~gość (Gość)24.03.2020 17:31

Służba zdrowia pomaga bo jest od tego i taka ciekawostka nie robią tego za free

112


gość ~gość (Gość)24.03.2020 21:04

Do PANA KIEROWNIKA SIECI KAUFLAND dlaczego tylko PANA pracownice siedzące na kasie nie sa niczym zabezpieczone od kontaktow z klientem no bo raczej to nie jest bezpieczne 1.5m te panie maja również rodziny

52


gość ~gość (Gość)24.03.2020 16:31

Ratownicy, pielęgniarki od zawsze to cisi bohaterowie. Nikt o nich nie pisze, nie wynosi na salony.
Dziękujemy za Wasze poświęcenie!

160


gość ~gość (Gość)24.03.2020 17:48

Prezes ale ci się trafiło

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat