Focus Mall nagradza za zakupy dzięki aplikacji SEZAM

Czwartek, 18 lipca 20190 1705
Centrum handlowe Focus Mall Piotrków Trybunalski otworzyło dla wszystkich swoich klientów SEZAM pełny wyjątkowych i atrakcyjnych nagród! Bezpłatna aplikacja na telefon umożliwia odwiedzającym zbieranie punktów za zakupy dokonane we wszystkich sklepach i lokalach usługowych na terenie galerii, a następnie ich wymianę na atrakcyjne prezenty. Warto otworzyć się na SEZAM, po to, by zdobywać ukryte w nim nagrody!

SEZAM to nowa, bezpłatna aplikacja, która nagradza tych klientów Focus Mall, którzy robią regularne zakupy czy korzystają z różnego rodzaju usług i rozrywek na terenie centrum handlowego. Mechanizm z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Dzięki aplikacji można zaplanować wizytę w galerii tak, by załatwić jak najwięcej spraw w jednym miejscu, co procentuje dodatkowym bonusem
w postaci nagród. W puli prezentów znajdą się, m.in. zaproszenia na kawę, galanteria skórzana, bilety
kina, kosmetyki, perfumy czy małe AGD. A także większe nagrody jak czytnik e-booków czy deskorolka elektryczna. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy upodobań - znajdzie coś dla siebie. Katalog nagród to łącznie ponad 600 upominków, które będę sukcesywnie aktualizowane. Kolekcjonowanie punktów odbywa się
w aplikacji mobilnej SEZAM, dostępnej do bezpłatnego pobrania w Google Play i App Store.

 

3 proste kroki do nagrody: kliknij, pobierz, zyskaj

Aplikacja SEZAM jest szybka i łatwa w obsłudze. Po jej pobraniu i rejestracji swojego konta użytkownik skanuje paragony za zakupy w salonach i butikach na terenie Focus Mall, które natychmiast przeliczane są na punkty. Dzięki temu, od razu może odbierać prezenty lub zbierać punkty na dużo bardziej wartościowe nagrody z puli premium. SEZAM to aplikacja przeznaczona dla każdego, niezależnie od zasobności portfela. Każdy – dorośli czy młodzież znajdzie w SEZAMIE coś dla siebie.

 

Jak to działa?

Zbieranie punktów w programie lojalnościowym SEZAM jest banalnie proste. Pobraną na telefon aplikację należy zainstalować, wybrać z rozwijanej listy nazwę galerii handlowej, w której właśnie chcemy zrobić zakupy i już możemy zacząć kompletować punkty. Aplikacja SEZAM przeliczy każdą wydaną przez użytkownika złotówkę na punkty, pod warunkiem, że minimalna kwota transakcji wyniesie 30 zł, a po zakończonych zakupach (uwaga! Na zeskanowanie są tylko 24 godziny) w aplikacji zostanie zarejestrowany paragon. To również nic trudnego: paragon skanowany jest za pomocą skanera zintegrowanego z aplikacją, który działa jak aparat fotograficzny. Nowe punkty naliczane są od razu, dzięki czemu można od razu zamienić je na nagrody! Dostępny w aplikacji katalog prezentuje pulę nagród, a aplikacja podpowiada, ile punktów należy zebrać, by odebrać wymarzoną nagrodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu bywalcy Focus Mall mogą wcześniej zdecydować, która nagroda będzie dla nich najbardziej satysfakcjonująca – czy zdecydują się na drobne przyjemności, jak np. kawa, czy też przeznaczą punkty na większy podarunek. Warto nadmienić, że w katalogu nagród znajdą się produkty i usługi dostępne u najemców centrum. Dodatkowo dzięki aplikacji użytkownicy będą mogli również zapoznać się z promocjami dostępnymi w sklepach na terenie galerii.

 

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat