ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza dzieci i dorosłych na Targi edukacyjne

Czwartek, 13 września 2018 2018
Centrum handlowe Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza mieszkańców Piotrkowa i okolic na Targi Edukacyjne i zajęć dodatkowych. W sobotę, 15 września 2018 roku, od godziny 12.00 do 18.00, rodzice oraz dzieci będą mogli zapoznać się, m.in. z ofertą szkół językowych, zajęć artystycznych, czy ruchowych. Organizatorzy przygotowali również liczne atrakcje i konkursy z nagrodami dla gości.

Akcja została zorganizowana z myślą o osobach, które planują wzbogacić swoją wiedzę, a także
dla rodziców, którzy chcieliby poszerzyć ofertę zajęć pozalekcyjnych swoich dzieci. Specjalnie dla nich przestrzeń obok fontanny w Focus Mall zapełni się stoiskami przedstawicieli piotrkowskich placówek edukacyjnych, kulturalnych i sportowych. Targi edukacyjne i zajęć dodatkowych, to różnorodna
i kompleksowa oferta rozwiązująca dylematy rodziców w kwestiach zajęć pozalekcyjnych a także okazja dla osób dorosłych do zapoznania się z propozycjami skierowanymi specjalnie dla nich.


Targi edukacyjne to bardzo ciekawa inicjatywa, pozwalająca dotrzeć ze swoją propozycją do bardzo szerokiej grupy klientów. Przy współpracy z wystawcami zaprezentujemy szeroką ofertę zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Targach, z pewnością każdy niezależnie od wieku znajdzie propozycję odpowiednią dla siebie – komentuje Olga Wiernicka, Specjalista ds. Marketingu, Focus Mall Piotrków Trybunalski.


Tego dnia będzie można zapoznać się z bogatą ofertą warsztatów Klockowni, zajęć artystycznych, szkół językowych, klubów sportowych oraz stowarzyszenia modelarstwa kolejkowego. Dodatkowo swoje propozycje zaprezentują szkoły policealne i uczelnie wyższe. W programie przewidziano również doradztwo zawodowe i psychologiczne.

Z pewnością wydarzenie będzie świetną rozrywką dla dzieci oraz pomoże zaszczepić w nich już od najmłodszych lat pewne zainteresowania, czy też rozwinąć istniejące pasje, a dorosłym pozwoli podjąć decyzję w kwestii dalszej edukacji.

 

Focus Mall


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat