„Flash” , czyli wystawa młodych twórców

ePiotrkow Środa, 12 lutego 20200 1445
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę pokonkursową „Flash”, prezentującą najciekawsze postawy artystyczne młodego pokolenia.

Uczestnikami wystawy są: Klara Woźniak, Natalia Sarad, Aleksandra Sikora, Oliwia Zajączkowska, Paweł Jarczak, Justyna Aksinowicz. Kuratorka wystawy: Julia Kurek.

 

Celem projektu jest promocja młodych twórców oraz umożliwienie im konfrontacji idei i postaw twórczych na gruncie sztuki. Formuła wystawy konkursowej jest swobodna. Konkurs był otwarty dla studentów wszystkich kierunków artystycznych wyższych uczelni w Polsce. Uczestnikom nie została narzucona żadna forma ani tematyka. Do I edycji projektu zostało zakwalifikowanych sześciu twórców, których prace intrygują swoją formą oraz w niejednoznaczny sposób odnoszą się do rzeczywistości. Na wystawie będzie można zobaczyć video, rysunki, fotografie oraz obiekty.

 

Wernisaż odbędzie się 14 lutego o godz. 19.00 w ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wystawa będzie czynna do 15 marca.

 

 

 

 

 

(materiały: ODA) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat