ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Flaga na maszt!

Poniedziałek, 07 grudnia 2020 1123
Ludzie od wieków mieli potrzebę głoszenia innym swoich idei i przesłań na różnorodne sposoby. Jednym z rozwiązań, które są z nami od wielu wieków i spełniają taką rolę, są różnego rodzaju flagi. Widząc określone kolory, ułożone w odpowiedni sposób, mogliśmy szybko i dokładnie określić, z kim mamy do czynienia. Flagi z czasem zaczęły przybierać różne formy oraz kształty. Także ich przesłanie uległo rozszerzeniu - obecnie nie są to jedynie flagi narodowe, ale często mają one charakter reklamowy. Jedno się nie zmieniło, aby były dobrze widoczne muszą być wciągnięte na maszt.

 

 

Maszt na miarę naszych potrzeb

 

Szukając sposobu na dobrą prezentację naszych poglądów albo produktów, możemy więc sięgnąć po ładne oraz solidne flagi, umieszczone na dobrej jakości masztach flagowych. Poszukując odpowiednich masztów, które spełnią nasze oczekiwania, możemy zajrzeć do Internetu. Maszt flagowy od solidnego producenta będzie strzałem w dziesiątkę. Bez trudu wyeksponujemy na nim flagi reklamowe albo flagi państwowe o różnych rozmiarach. Jeśli szukamy więc rozwiązań z górnej półki, warto bliżej przyjrzeć się ofercie, którą przygotowała dla nas firma Polmaszt. Od 2008 roku sprzedaje ona swoje produkty na rynek skandynawski oraz polski. W sprzedaży znajdziemy więc zwykły maszt flagowy, jak i też trwałe maszty reklamowe. Ich produkty są wykonane z włókna szklanego, dzięki czemu są bardzo trwałe i nie podlegają korozji, czy też żółknięciu. Na każdy maszt, bez względu na jego przeznaczenie, udzielana jest piętnastoletnia gwarancja.

 

 

Idealny materiał - włókno szklane

 

Maszty wykonane z włókna szklanego są giętkie, a zarazem bardzo wytrzymałe. Charakteryzują się także odpornością na promieniowanie UV, nie przewodzą prądu, a więc nie trzeba ich uziemiać. Są także o wiele lżejsze niż maszty wykonane ze stali czy też z aluminium. Wykonane z jednego elementu, a więc bardziej odporne, mogą być spokojnie osadzone w dowolnym miejscu. Do każdego masztu jest dołączona kotwa montażowa, którą można zamontować własnoręcznie, zgodnie z dołączoną instrukcją. Jeśli jednak nie czujemy się na siłach, by tego dokonać, możemy zlecić montaż naszego masztu z włókna szklanego firmie Polmaszt, która dysponuje profesjonalnymi ekipami montażowymi. Dzięki temu zyskamy pewność, że nasz maszt został dobrze posadowiony. Każdy produkt jest wyposażony w nieskomplikowany mechanizm korbowy, pozwalający na bezproblemowe wciągnięcie flagi narodowej albo banery reklamowego na górę.

 

Do wyboru, do koloru

 

W stałej ofercie możemy się zaopatrzyć w maszty o wysokości od pięciu do dwunastu metrów. Przedsiębiorstwo wykonuje także wyższe maszty na indywidualne zamówienia - mogą one się piąć na wysokość od czternastu do osiemnastu metrów. Klienci oraz klientki mogą swobodnie wybierać pomiędzy różnymi rodzajami masztów, o zróżnicowanych zadaniach. Aby się przekonać o tym, jakie opcje są dostępne, wystarczy wejść na ich stronę internetową. Standardowo maszty mają biały kolor, ale istnieje możliwość zabarwienia ich na inny kolor - za dodatkową opłatą. Powierzchnia masztu jest odporna na różnego rodzaju zabrudzenia, łatwo z niej także usuwać napisy czy naklejki. Dodatkową zaletą jest także fakt wykonania ich z włókna szklanego, co czyni z nich rzecz nieopłacalną, np. dla złodziei złomu. Jeśli więc zamierzamy w najbliższej przyszłości nabyć maszt lub maszty flagowe, warto sięgnąć po produkty z najwyższej półki, które nam posłużą przez wiele lat.

 

 


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat