ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Firma szkoleniowa Delta Training - co może nam zaoferować?

Środa, 13 listopada 2019 2458
Piotrków Trybunalski swoją atrakcyjność inwestycyjna zawdzięcza znakomitemu położeniu w centralnej Polsce. Dzięki temu do Piotrkowa ściągnęło wiele firm logistycznych, ale nie tylko. Więcej firm, to i więcej pracowników, którzy chcą się rozwijać. Dlatego warto postawić na sprawdzone szkolenia dla pracowników firm.

Firma szkoleniowa Delta Training działa na rynku nieprzerwanie od ponad 10 lat. To sprawdzona i znana marka, która swoje rozwiązania szkoleniowe opiera na wnioskach z rzetelnych badań, psychologii biznesu i doświadczeniu rynkowemu. Warto postawić na praktyczne szkolenia dopasowane do potrzeb pracowników z firm w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Firma szkoleniowa Delta Training – jakie są jej zalety?

 

Są to przede wszystkim szkolenia biznesowe szyte na miarę dla pracowników. Jeśli w zespole pojawiają się ogólne problemy ze współpracą, to takie szkolenie pomoże im zaradzić. Dzięki niemu grupa będzie w stanie osiągać wyznaczone cele i pozna narzędzia, które w ogromnym stopniu wspierają pracę zespołową. Firma szkoleniowa Delta Training stawia na szkolenie poprzez dobrą zabawę, która doskonale scala zespół.

 

Co jeszcze oferuje ta firma szkoleniowa?

 

Na przykład szkolenia sprzedażowe, które pokazują naprawdę skuteczne techniki sprzedaży. Można zacząć je stosować właściwie bezpośrednio po takim szkoleniu i od razu odnosić w tej branży niemałe sukcesy. Takie szkolenie dotyczy również profesjonalnej obsługi klientów, dzięki czemu będziemy mogli zyskać więcej tych zadowolonych, a zadowolony klient, to powracający klient. Dowiemy się też sporo o perswazji i wywieraniu wpływu, o technikach narracyjnych, czy prezentacjach handlowych. Nie zabraknie wątku o typologii klienta, sprzedaży przez telefon czy o tym, jak postępować z trudnym kupującym.

 

Szkolenia dotyczące efektywności osobistej

 

Firma szkoleniowa Delta Training ma w ofercie także szkolenia wspomagające rozwój osobisty. To pełen wachlarz różnorodnych szkoleń. Od zwiększenia efektywności w komunikacji mailowej, przez komunikację interpersonalną, automotywację, inteligencję emocjonalną po asertywność w biznesie. Każdy pracownik znjadzie coś dla siebie. W ofercie firmy są tez szkolenia dotyczące zarządzania czasem, a także wystąpięń publicznych. Te szkolenia nauczą nas jak skutecznie radzić sobie ze stresem i zyskać radość z wykonywanej pracy.

 

Takie szkolenie może być dofinansowane

 

Istnieje coś takiego jak Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Dzięki tej inicjatywie można szkolić tych pracowników, którzy mogliby stracić pracę przez wzgląd na to, że ich umiejętności przestały być adekwatne do zajmowanego stanowiska. Z takiego dofinansowania wolno korzystać wszystkim przedsiębiorstwo – niezależnie od ich wielkości – jeśli mają wśród swoich pracowników przynajmniej jednego, który pracuje na umowę o pracę. Najchętniej wspiera się w takim wypadku osoby po 45 roku życia, bez prawa do emerytury pomostowej, bez matury, wykluczone społecznie, żyjące w ubóstwie i tym podobne. Przedsiębiorca podpisuje wtedy umowę z Urzędem Pracy, a firma szkoleniowa Delta Training zajmuje się całą organizacją.

Jeśli szukasz naprawdę kompetentnej firmy, która zrealizuje dla ciebie szkolenie szyte na miarę, to nie mogłeś lepiej trafić. Mnóstwo zadowolonych klientów chętnie poświadczy, że gdyby miało ponownie wybrać się na jakieś szkolenie, to tylko z Delta Training. Inwestuj mądrze swoje pieniądze i czas. Zyskaj zgranych, efektywnych pracowników. Pozwól im odkryć ich najlepsze cechy. Daj im wędkę, za pomocą której złowią tyle ryb, ile tylko zechcesz.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat