Finał PP na Stadionie Miejskim "Concordia" rozpocznie się o...

OZPN Wtorek, 21 maja 20192 2095
Znamy już datę i godzinę finału Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego, który zostanie rozegrany w trybunalskim grodzie. Mecz odbędzie się 26 czerwca 2019 roku o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Żwirki 6. Szczegółowy termin ustalono podczas spotkania, w którym wzięli udział Adam Kaźmierczak, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, Krzysztof Chojniak, Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego, Stanisław Sipa, wiceprezes ŁZPN oraz prezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim, Andrzej Kacperek, wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego oraz Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.
Fot.: archiwum epiotrkow.pl

W finale Pucharu Polski zmierzą się zwycięzcy meczów dwóch par półfinałowych, w których 29 maja zagrają:
KS Warta Działoszyn - Unia Skierniewice
oraz
KS Pelikan Łowicz - KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki


Zwycięzca Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego otrzyma puchar oraz nagrodę pieniężną w wysokości 40 000 zł, a finalista zostanie nagrodzony pamiątkowymi medalami oraz nagrodą pieniężną w wysokości 10 000 zł. Zdobywca Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim będzie reprezentować Łódzki Związek Piłki Nożnej w rozgrywkach Pucharu Polski szczebla centralnego w sezonie piłkarskim 2019/2020.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gosc 123 ~gosc 123 (Gość)27.05.2019 12:39

rozgrzewką proponuje na bocznej płycie hehehe.. bo główna po rozgrzewce może nie nadawać się do gry . Zero gry na głównej płycie praktycznie B klasa i międzywojewódzkie juniorskie ekipy ...boisko bez zadaszenie nic nie przeszkadza by trawa rosła . Kto odebrał ta płytę od wykonawcy . Ktoś to zrobił pieniądze z budzetu miasta i OSiR wyrzucone w błoto i to dosłownie . w życiu nie pamiętam takiej trawy na tym boisku . trzeba było wyrównac to pod bramkami by miały wysokość odpowiednią ....Skoro na jednym boisku osir w miescie sie da to czemu tu nie

10


jj ~jj (Gość)22.05.2019 13:34

wreszcie ludzie zobaczą jakie mamy kartoflisko na płycie głównej boiska pomimo wydanych ogromnych pieniędzy na remonty oraz długiego wyłączenia boiska z użytkowania. Przypominam, że w tamtym roku też miał być finał, ale jak stwierdziło "kierownictwo" OSiR -u ze względu na remont boiska finał ten nie mógł się odbyć.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat