Filmowa adaptacja kultowej Basi już w kinach

Środa, 11 kwietnia 20180 2462
Basia ma 5 lat i... charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem - Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

„Basia” to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. „Basia” zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego – świata bliskiego każdej rodzinie.

 

Zapraszamy na specjalne seanse połączone z zabawami. - Przed seansami czekają na naszych milusińskich różne atrakcje. W sobotę będzie to ogromna gra planszowa, w której  ważne będą umiejętności ruchowe i znajomość bajek oraz animacje z kolorową chustą Klanzy. W niedzielę na młodych kinomanów czekać będzie kącik plastyczny, gdzie każde z dzieci będzie mogło stworzyć swoją własną Basię, a  animatorzy z Centrum edukacji i zabawy „Klockownia"  pokażą jak postawić z klocków wielkie budowle - zachęca Marcin Maciejewski z piotrkowskiego kina Helios.


Super nagrody będzie można wygrać również w konkursach tuż przed seansami.

 

Seanse specjalne filmu „Basia": 14 i 15 kwietnia o godz. 10.30 i 12.00

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat