Festyn plenerowy "Policja dzieciom"

Strefa FM Sobota, 19 lipca 20082 2148
Pokaz radiowozów i motocykli, tresura policyjnego czworonoga, a także okolicznościowe odciśnięcie linii papilarnych, to tylko część atrakcji jakie zostały zaplanowane na festyn plenerowy "Policja dzieciom", który odbedzie się w najbliższy poniedziałek na placu zabaw u zbiegu ulic Łódzkiej i Wysokiej w Piotrkowie.

Festyn rozpocznie się o godz. 10-tej i potrwa do 13-stej.

Celem spotkania jest zapewnienie najmłodszym aktywnego spędzania wolnego czasu oraz przybliżenie roli policjanta w społeczeństwie. 
Zaplanowano dla nich w tym dniu wiele atrakcji. Dzieci zobaczą pokaz indywidualnego sprzętu wykorzystywanego w codziennej pracy stróżów prawa, pokaz radiowozów i motocykli, tresurę policyjnego czworonoga i prezentację chwytów obezwładniających. Dzieci sprawdzą swoje umiejętności na objazdowym miasteczku ruchu drogowego i zdobędą kartę rowerową. Będą także mogły odcisnąć swoje linie papilarne na okolicznościowym papierze. Zaplanowano również konkurs plastyczny na temat „Policjant przyjacielem dziecka” oraz test wiedzy o bezpieczeństwie, w których Urząd Miasta przewidział drobne upominki.

Organizatorem festynu jest Komenda Miejska Policji i Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)06.08.2008 07:59

Już był - 31. lipca na osiedlu Południe.

00


Galuś ~Galuś (Gość)05.08.2008 22:31

Nie było żadnego festynu z powodu złej pogody.
Kiedy będzie?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat