Festiwal „Kolęda Pieśnią Zgody” w piotrkowskim MOK

ePiotrkow Czwartek, 30 stycznia 20201 1667
Blisko 80 uczestników z całego województwa spotkało się w czwartek w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim w ramach jubileuszowego XV Festiwalu "Kolęda Pieśnią Zgody".

Ładuję galerię...

30 stycznia odbywała się część konkursowa. Uczestnicy występowali w pięciu kategoriach: szkoły podstawowe klasy I – III, IV – VI, VII – VIII, szkoły ponadpodstawowe oraz zespoły – mówił Zbigniew Włodarczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8. Już w najbliższą niedzielę (2.02.) czeka nas koncert finałowy oraz wręczenie nagród, które odbędzie się w kościele akademickim Panien Dominikanek o godzinie 17:00.


Organizatorami Festiwalu są Szkoła Podstawowa nr 8, Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim oraz Centrum Idei "Ku Demokracji".


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.01.2020 19:17

Górale z Gorzkowic - łał

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat