ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Feromony - czym są i jak działają?

Wtorek, 03 listopada 2020 1158
Feromony to specjalne substancje chemiczne, które dzielą się na wersję męską oraz damską. Mają bardzo duży wpływ na wzrost pożądania płciowego u ludzi. Z racji tego są chętnie wykorzystywane, m.in. przed spotkaniami towarzyskimi, ale też randkami i wyjściem do pracy. Feromony wyczuwa się przy pomocy narządu lemieszowo-nosowego. Czuje się je zwłaszcza w okolicach nosa. To właśnie dzięki nim ludzie nawiązują ze sobą bliższe relacje i mają się ku sobie.

Feromony - w jaki sposób działają?

 

Wyczucie feromonów nie jest zbyt skomplikowanym procesem, dlatego jeśli tylko unoszą się w powietrzu, można je oczywiście wyczuć. Wiele zależy jednak od rodzaju konkretnych feromonów, ponieważ tego typu produkty mogą się różnić m.in. siłą działania. Na początku wyczuwa się je wspomnianym narządem lemieszowo-nosowego, a impulsy płyną dalej do podwzgórza, które znajduje się bezpośrednio w ludzkim mózgu.

Dostaje się w ten sposób jasny sygnał, iż feromony znajdują się w powietrzu. Człowiek poprawia wtedy swoje samopoczucie, ma większą ochotę na nawiązywanie bliskich relacji z płcią przeciwną. Feromony znajdują zastosowanie w wielu perfumach, które można obecnie nabyć w drogeriach stacjonarnych czy też po prostu tych, które na co dzień działają w Internecie. Ich znalezienie nie jest zbyt czasochłonne, a przy okazji nie trzeba na nie wydawać całych swoich oszczędności. 

 

Dlaczego tak chętnie stosuje się feromony ?

 

Regularne stosowanie feromonów np. z tej strony jest zalecane przez wielu różnych ekspertów, więc nic dziwnego, iż ludzie sięgają po nie praktycznie każdego dnia. Zdecydowanie najważniejsze jest jednak to, iż feromony niosą za sobą wiele zalet, a więc:

  • sprzyjają nawiązywaniu znacznie bliższych relacji pomiędzy kobietami a mężczyznami,
  • znacząco poprawiają nastrój i samopoczucie,
  • eliminują uczucie zmęczenia,
  • poprawiają poziom podniecenia seksualnego,
  • podnoszą u ludzi poziom energii.

Jak widać wyraźnie zdecydowanie się na ich wypróbowanie może okazać się w wielu przypadkach strzałem w dziesiątkę. Feromony są w stanie odmienić ludzkie życie i nadać mu zupełnie innego biegu. Panie powinny jednak decydować się na zakup feromonów damskich, a panowie na wersję męską. Można to sprawdzić w bardzo łatwy sposób, więc na tym polu nie powinno dochodzić do żadnych rażących zaniedbań. Feromony działają silnie na męski testosteron, znacząco podnosząc jego poziom, nawet o 150 procent. Wykazują się działaniem uwodzicielskim, dlatego warto z nich korzystać przede wszystkim przed randkami czy też wyjściem do klubu.

 

Feromony - komu konkretnie są polecane?

 

Nie da się ukryć, że z feromonów w dzisiejszych czasach może korzystać praktycznie każdy, kto chciałby odmienić swoje relacje z płcią przeciwną. Feromony pozwalają nabrać śmiałości i pewności siebie, więc jeśli ktoś ma z tym problemy, powinien zdecydować się na ich przetestowanie, a wyjdzie mu to na dobrze. Dzięki tego typu substancjom panowie i panie będą mieli większą ochotę na randkowanie, flirtowanie czy też kontakty seksualne.

Poprawi się ich nastrój, wyeliminuje się uczucie zmęczenia i na imprezie będzie można się bawić praktycznie do jej zakończenia. Atutem feromonów jest to, że po ich zastosowaniu druga osoba staje się seksowniejsza oraz bardziej zmysłowa i uwodzicielska. Jak widać nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować je na własnej skórze. Zwiększa się w ten sposób swoją seksualną atrakcyjność, co ma również wpływ na dużo korzystniejsze samopoczucie w społeczeństwie. W sytuacji, gdy ktoś chce przyciągnąć do siebie osobę, która od dawna mu się podoba, powinien zdecydować się na wykorzystanie feromonów. 

 

Artykuł powstał przy współpracy z portalem CTN.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat