Ferie z moszczenickim GOKiS-em

Region Wtorek, 30 stycznia 20181 2640
Będzie historia, przygoda i rozrywka. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu po raz kolejny przekonuje, że ferie mogą bawić i uczyć.

- Zapraszamy wszystkie dzieci z gminy Moszczenica na wspólne wyjazdy: do Nieborowa na spotkanie z Babą Jagą, do Akademii Ciastka, gdzie własnoręcznie przygotujemy pyszne wypieki, do kina, na basen i do kręgielni. Zwiedzimy Kopalnię Soli w Kłodawie, a także weźmiemy udział w pokazach walk rycerskich - zaprasza dyrektor GOKiS, Jerzy Korytkowski.

 

Szczegółowy harmonogram wycieczek oraz pozostałych zimowych atrakcji na plakatach i stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Zapisy - tylko osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy przy ul. Dworcowej 16a.

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

SDS ~SDS (Gość)30.01.2018 11:56

brawo Moszczenica !!!!!!!!!!!!!!!!
a co z Sulejowem czy dzieje się coś w te ferie w tym jakże pięknym mieście ? :)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat