Ferie z UJK na finiszu

UJK Piotrków Trybunalski Sobota, 25 stycznia 20207 1678
W dniach od 20-24.01 2020 odbywały się Ferie z UJK. Była to propozycja przygotowana zarówno przez wykładowców, pracowników, a także studentów Filii. Piotrkowski Uniwersytet w swoich murach gościł ponad dwudziestkę dzieci.

Ładuję galerię...

Zajęcia odbywały się codziennie w czterech, dwugodzinnych blokach programowych. Były one bardzo różnorodne, od poniedziałku do piątku, przez osiem godzin dzieci mogły skorzystać z udziału w ciekawych wykładach, zabawach ruchowych, zawodach i konkurencji sportowych, prezentacjach, warsztatach z rzemiosła, czy też zrelaksować się podczas projekcji filmu. Każdy dzień Ferii został przygotowany tak, aby uwypuklić największe walory kierunków, jakie Filia posiada w swojej ofercie. Wśród nich znalazły się zajęcia językowe, wizyta u królowej Elżbiety połączona z klasyczną angielską herbatką, inscenizacja rozprawy w sądzie, tworzenie własnej firmy, warsztaty bezpieczeństwa prowadzone przez ratownika medycznego oraz strażaka, a także wiele zajęć kreatywnych oraz plastycznych. We wszystkie warsztaty czynnie angażowali się piotrkowscy studenci, bardzo często też je przygotowując i prowadząc. Dzięki temu mogli nie tylko wzbogacać własne doświadczenie, ale także w niecodzienny sposób opowiadać o swoich zainteresowaniach wynikających z wybranego kierunku studiów.

 

(źródło: UJK)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.01.2020 18:29

A co to ten ujk?

24


gość ~gość (Gość)26.01.2020 15:56

Tak jak Twój pseudo i malo znaczący komentarz.

00


gość ~gość (Gość)25.01.2020 19:27

Znowu najedzie się prowincji
Przypominam parking macie na terenie uczelni

22


chojrak ~chojrak (Gość)25.01.2020 13:19

Byly jakies kreskowki do ogladania??

02


gość ~gość (Gość)25.01.2020 12:32

Świetna incjatywa.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat