Ferie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji trwają w najlepsze

Strefa FM Czwartek, 16 stycznia 20202 2066
W ramach aktywnego spędzania wolnego czasu w czwartek (16 stycznia) młodzi mieszkańcy naszego regionu zgromadzili się w hali Relax, by wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez szczypiornistów Piotrkowianina i piłkarki ręczne Piotrcovii.

Ładuję galerię...

O spotkaniu z młodymi adeptami piłki ręcznej rozmawialiśmy z Piotrem Swatem z Piotrkowianina. - Dzisiejsze zajęcia mają sprawić, że dzieci trochę się poruszają. To czy gramy w piłkę ręczną, czy nożną ma w tym wieku drugorzędne znaczenie, bo najważniejsze jest, by młodzież była aktywna fizycznie w sposób, jaki najbardziej jej odpowiada. Kto wie, być może wśród tych młodych ludzi są przyszli profesjonalni szczypiorniści - zastanawiał się kapitan Piotrkowianina. - Spotykamy się po to, żeby przede wszystkim pobawić się piłką, choć nie tylko. W czasie ferii i czasu wolnego dzieci będą mogły sprawdzić się pod kątem sprawnościowym czy koordynacyjnym - dodała Aleksandra Oreszczuk, skrzydłowa Piotrcovii. 


Dzieci, które uczestniczyły w tej ruchowej zabawie były mocno podekscytowane możliwością spotkania się z zawodowymi sportowcami, choć niektóre z nich dopiero pierwszy raz zetknęły się z piłką ręczną.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)16.01.2020 14:01

I znowu te dziewczyny z Piotrcovi na zdjęciach.

12


wnuczek ~wnuczek (Gość)16.01.2020 13:38

Brawo - Pany

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat