Ferie z OEA MOK na półmetku

MOK Piotrków Poniedziałek, 20 stycznia 20200 1073
Pierwszy tydzień ferii zimowych już za nami. W świetlicach artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury zakończył się on wycieczką edukacyjno-rekreacyjną. Tym razem młodzi mieszkańcy regionu mogli cofnąć się w czasie.

Ładuję galerię...

Dzieci odkrywały tajemnice życia w średniowiecznej osadzie, gdzie czekały na nie walki na miecze, strzelanie z łuku czy rycerskie turnieje i potyczki. Wizyta w osadzie to jednak nie tylko zabawa. Chętni mogli także poćwiczyć pisanie gęsim piórem, czy zobaczyć jak dawniej wykuwano żelazo i choć obóz ten jest średniowieczny, nie zapomniano o współczesności. Z przygotowanych elementów z pomocą rycerskiej braci dzieciaki zbijały drewniane karmniki, które zabrały ze sobą. Umieszczone na balkonach czy w ogródkach mają przypominać o dokarmianiu zimą ptaków. Wyprawa dała dzieciom wiele radości i ciekawych przeżyć. Była zabawa, ale nie zabrakło też nauki i choć to ferie, nikomu to nie przeszkadzało.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat