Fatalny początek Piotrkowianina

PiotrkowianinKraj Piątek, 08 lutego 20193
Tak źle Piotrkowianin nie rozpoczął w tym sezonie żadnego meczu. Zaledwie 10 minut po rozpoczęciu spotkania piotrkowski zespół przegrywał w Zabrzu już 0:9. Ostatecznie piotrkowianie zniwelowali tę przewagę i do przerwy przegrywali 11:14. Wydawało się, że skoro odrobili tyle bramek, zdołąją powalczyć z faworyzowanym rywalem, w drugiej połowie gospodarze jednak dominowali i ostatecznie wygrali ten mecz 27:20.

W następnej kolejce Piotrkowianin podejmie ostatni zespół w tabeli PGNiG Superligi - Arkę Gdynia, to spotkanie odbędzie się 17 lutego, początek o godzinie 18.00.

Górnik Zabrze 27:20 (14:11) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Procho - Mróz 4, Iskra 3, Sobut 3, Szopa 3, Nastaj 2/1, Jakubowski 1, Kaźmierczak 1, Pożarek 1, Surosz 1, Woynowski 1, Urbański, Andreou, Mastalerz, Swat.