Fakiry kręciły teledysk na Starym Mieście

ePiotrkow Piątek, 26 października 2012, aktualizacja 27.10.2012 23:4621 7113
BMW i Mercedes oraz panie i panowie w strojach z okresu międzywojennego. Staromiejski Rynek i przyległe doń uliczki na kilka chwil w piątkowe popołudnie przeniosły się w szalone lata 20. i 30. A wszystko za sprawą kapeli Fakiry, która właśnie dziś realizowała w tych miejscach zdjęcia do swojego najnowszego teledysku.

Dziś (w piątek, 26 października) w godzinach popołudniowych na Rynku i przyległych doń uliczkach Starego Miasta zespół Fakiry realizował zdjęcia do teledysku do piosenki „A gdzie są tamte podwórka”, promującej najnowszą płytę kapeli pod tym samym tytułem. Konwencja wideoklipu została utrzymana w stylistyce lat 20. i 30., zaś jego reżyserem był lider Fakirów Marek Doleciński. Obok członków zespołu udział w nagraniu wzięli statyści ubrani w stroje z epoki oraz dwa automobile – BMW i Mercedes.  

Jak powiedział nam Marek Doleciński teledysk będzie można zobaczyć zarówno w Internecie oraz w TVP.   

Tekst i foto: Agawa


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)26.10.2012 19:32

Dlaczego nie informujecie o takich akcjach WCZEŚNIEJ?!?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat