„Etiuda Trybunalska” z udziałem dzieci i seniorów

ePiotrkow Czwartek, 14 września 20170 1335
W ramach projektu „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy" piotrkowianie będą mieli okazję obejrzeć spektakl „Etiuda Trybunalska”.

Spektakl ukaże 800-letnią historię Piotrkowa Trybunalskiego, a wezmą w nim udział dzieci, młodzież oraz seniorzy, uczestnicy projektu. Spektakl będzie można zobaczyć 30 września o godz. 17.30 w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Słowackiego 13.

 

Wstęp za okazaniem zaproszeń do odbioru od 14 września w OEA MOK, ul. Słowackiego 13. Zadanie "Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy" dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat