Ernest Staniaszek w finale THE VOICE OF POLAND

ePiotrkow Sobota, 23 listopada 20134 5476
Piotrkowianin Ernest Staniaszek znalazł się w finale programu TVP 2 "The Voice of Poland" brawurowo wykonując piosenkę Ozzy Osbourne'a "I'm coming home". Staniaszek zaśpiewał też w duecie z Marzeną Ugorną utwór Czesława Niemena.

Piotrkowianin po przesłuchaniach w ciemno znalazł się w drużynie wokalisty TSA Marka Piekarczyka. Po kolei przechodził etapy programu i dziś wykonał przedostatni krok. Ostatnim będzie finał.

 

Ernest dostał się do finału przede wszystkim dzięki głosom widzów, w tym oczywiście piotrkowian. Aby wygrał w finale i został najlepszym polskim głosem, potrzebne są jednak kolejne SMS-y. Można je wysyłać pod numer 7312 wpisując 9.

 

Staniaszek to wokalista grupy Amnezja. Mimo młodego wieku (24), na scenie występuje od wielu lat.

 

 

Zobacz fragment koncertu piosenek grupy Dżem w klubie Insomnia w tym roku.

 


Zainteresował temat?

12

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ustawka? ~ustawka? (Gość)30.11.2013 22:13

Niestety wygrał ten pajac z Idola "nowy głos Polski" M. Ziółko.

00


asik ~asik (Gość)24.11.2013 11:18

Swoje piosenki Ernest i Marzena zaśpiewali wyśmienicie. Jednak dla mnie w piosence Niemena lepiej wypadł Ernest. Jego tembr głosu bardziej mi tu pasował. Gratulacje:-)

00


Ejsms ~Ejsms (Gość)24.11.2013 00:45

No... lunatyków i meluzynę na moje 35 poproszę...

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat