Ernest Staniaszek odchodzi z Amnezji

ePiotrkow Czwartek, 03 kwietnia 201421 6493
- W życiu, każdego człowieka przychodzi czas na zmiany. Zmiany, które umożliwią nam pójście inną ścieżką, zobaczenie innych rzeczy, spróbowanie czegoś nowego. Rozwijanie się. Ja właśnie stanąłem przed wyborem i uznałem, że to właśnie ten czas w moim życiu – przyznał piotrkowski wokalista, Ernest Staniaszek.

- Zdecydowałem zakończyć bardzo ważny okres w moim życiu i opuścić zespół Amnezja. Z zespołem związanych jest wiele moich najpiękniejszych wspomnień, przeżyliśmy wspólnie chwile gorsze i lepsze, ale wszystko odbierałem jako piękne i niesamowite - masa świetnych koncertów, występów na festiwalach, wielu godzin spędzonych razem na próbach i poza nimi. Dziesięć lat to bardzo długo, wiele się przez tę dekadę zmieniło w moim życiu – ja się zmieniłem. Wierzę też, że wszystko gdzieś prowadzi – granie w Amnezji zaprowadziło mnie tu, za co jestem bardzo wdzięczny, ale również podekscytowany i pełen nadziei by zobaczyć, dokąd zaprowadzi mnie decyzja o robieniu innych rzeczy. Chcę podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że Amnezja istnieje przez tak długi czas. Podziękowania w szczególności należą się osobom, które tworzyły ten skład: Michał Wawszczyk, Mateusz Widera, Maciek Szulc, Dawid Nowak, Jacek Bożek, Wojtek Baranowski oraz Dawid Artyszuk, Igor Ćwiek i Bartosz Ćwiek, dzięki chłopaki za wszystko. Zawsze będę Wam kibicował. A tymczasem – wracam do pracy! Szykuję mnóstwo niespodzianek i nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł powiedzieć Wam więcej – zaznaczył finalista popularnego telewizyjnego show - „The Voice of Poland”.


Zainteresował temat?

3

14


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

taki jeden taki jedenranga12.12.2016 09:46

N

Komentarz był edytowany przez autora: 12.12.2016 09:50

00


jakiś ~jakiś (Gość)04.04.2014 22:48

A mnie się wydaje, że Ernest, jak cała reszta finalistów wszystkich edycji programów muzycznych, jest gwiazdą sezonową. Minie sezon i nikt nie będzie wiedział czy Ernest Staniaszek to wokalista, krawiec, reumatolog czy może spawacz...

70


luzik luzikranga04.04.2014 22:27

"Maniek" napisał(a):
w naszym mieście robi się pustka


Maniu, nie bój żaby!
Miszcza nie ma już w Piotrkowie, ale Miszcz będzie miał tu swoją wystawę. Będziesz miał gdzie składać kwiaty, modlić się albo szlochać.

51


ptbkrk ~ptbkrk (Gość)04.04.2014 10:13

"Maniek" napisał(a):
Czemu w naszym mieście nie ma rozbudowanej turystyki jak w innych miastach np Krakowie.


nie wiem

31


gosc ~gosc (Gość)04.04.2014 10:10

Wyda płytę ze SWOIMI piosenkami, to się okaże co jest wart. Głos i wygląd to nie wszystko. Trzeba mieć osobowość, a jej się nie wyrabia śpiewając wyuczone covery na fali popularności programu.
Niemniej jednak życzę powodzenia. Oby się udało :)

62


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)04.04.2014 08:40

Ernest Dobrze robi rezygnując z zespołu ?
TAK + , NIE -

55


MI-HAU ~MI-HAU (Gość)04.04.2014 08:36

Ernest wyjeżdża z piotrkowa. Zamieszka na Zalesickiej...

70


wełniana czapka ~wełniana czapka (Gość)04.04.2014 01:58

Dlaczego te wszystkie telewizyjne gwiazdy estrady, również jak jeden mąż - te wszystkie pochodzące z Piotrkowa - mają:
1) na głowie po bokach włosy zgolone do skóry, a u góry czupryny? - wygląda to idiotycznie i odpychająco.
2) niechlujne i odstręczające brody? - niedobrze się robi na widok takiego mena.
3) czapki włóczkowe ponaciągane na głowach? - w przeciągu ich stawiają?
**************
Tych ostatnich ciurkiem gwiazdorów z PT - nazwisk nie pamiętam jakieś Baranowskie itp. jemu klony. - więc oni nie dość, że identycznie śpiewają (a właściwie, to identycznie śpiewać nie potrafią). To jeszcze, co gorsza, wyglądają identycznie: brody puszczone samopas, jakieś niedoprane ciuchy na sobie no i te czapki wełniane - obowiązkowo!
O CO TU CHODZI?!

82


xx ~xx (Gość)03.04.2014 23:28

Maniek, przede wszystkim to jak ktoś nie zna angielskiego to nie powinien używać tego języka. Life is brutal.
A co do Ernesta to zginie jak setki innych, którym wydawało się, że złapali pana Boga za nogi.

80


Pietrek Pietrekranga03.04.2014 23:12

wielka gwiazda zniknie tak szybko jak sie pojawila

110


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat