ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Empik premium - jakie rabaty możesz otrzymać?

Czwartek, 26 września 2019 2779
Empik to jeden z najpopularniejszych sklepów z książkami, czasopismami, płytami, filmami i grami planszowymi. Każdego dnia księgarnie należące do sieci są odwiedzane przez tysiące klientów, którzy szukają nowych bestsellerów i popularnych płyt różnych wykonawców. Jeśli jesteś stałym klientem Empiku, sprawdź, jakie korzyści da Ci pakiet Empik premium.

1. Bogaty pakiet rabatów na wszystkie produkty

2. Darmowa dostawa wybranych przez Ciebie towarów

3. Jeszcze łatwiejszy dostęp do kultury

 

Empik premium to pakiet, który jest kierowany zarówno do stałych, jak i nowych klientów sieci. Dzięki niemu można sporo zaoszczędzić i skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert, niedostępnych dla pozostałych klientów. Sprawdź, co zyskasz, korzystając z pakietu Empik premium.

 

Bogaty pakiet rabatów na wszystkie produkty

 

Wybierając pakiet Empik premium, możesz skorzystać przy każdych zakupach z rabatu o wysokości 15 procent na książki, muzykę, filmy, zabawki oraz artykuły papiernicze i kreatywne. Rabat obejmuje również kolekcje Empik. Ponadto posiadacze pakietu otrzymują zniżkę 20 procent na produkty dostępne online w ramach superofert, zarezerwowanych wyłącznie dla klientów z pakietem premium. Podczas każdych zakupów z Empik premium przyznawany jest zwrot do 3 procent wydanych środków w wysokości maksimum 600 złotych.

 

Darmowa dostawa wybranych przez Ciebie towarów

 

Dostawa produktów zamówionych w ramach pakietu Empik premium jest w pełni darmowa. Bez żadnych dodatkowych kosztów skorzystasz z dostawy przez firmę kurierską, jak również z możliwości odbioru przesyłki w jednym z punktów. Dzięki temu wybierzesz dogodną formę dostawy zamówień online. Do wyboru masz możliwość odbioru paczek nie tylko z salonów sieci Empik, ale również z placówek Poczty Polskiej i Stacji Paliw Orlen, które współpracują z Empikiem w ramach pakietu dla klientów premium. Jest to udogodnienie niedostępne dla pozostałego grona kupujących w salonach sieci.

 

Jeszcze łatwiejszy dostęp do kultury

 

Bogaty pakiet benefitów obejmuje możliwość korzystania z licznych zniżek na bilety do kina w sieci kin Helios. Rabaty sięgają 20 procent. Dodatkowo beneficjenci mają możliwość otrzymania darmowych ebooków i audiobooków, a także z zakupu biletów na wydarzenia i koncerty w przedsprzedaży. Ponadto oferta obejmuje 20-procentowy rabat do wykorzystania w Empik Foto. Możesz z niego korzystać przez cały okres posiadania pakietu premium. Dodatkowo w ramach Empik premium na powitanie zyskujesz możliwość zamówienia 50 odbitek premium w cenie 1 grosza.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat