ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Elektryczne wózki paletowe dedykowane dla branży retail

Poniedziałek, 04 lutego 2019 1035
Elektryczne wózki paletowe to kategoria, która zyskuje coraz większe znaczenie w łańcuchu dostaw, w różnych branżach, na całym świecie. Jest to przede wszystkim praktyczny sprzęt pozwalający zaoszczędzić cenny czas, a co za tym idzie wydatki na wynagrodzenie. Pracownicy sklepu mogą skoncentrować się na innych zadaniach, w tym na obsłudze klienta. Dodatkowo, rynek kandydata, wymusza na pracodawcach poszukiwanie rozwiązań, które przekładają się bezpośrednio na komfort pracy. Celem jest ograniczenie rotacji pracowników i zachowanie ciągłości procesów. Z odpowiedzią przychodzi amerykański producent wózków magazynowych, firma Crown z serią WT 3000.

Seria WT 3000 została zaprojektowana i wyprodukowana przez niemiecki odział marki i cechuje ją typowa dla Crowna wytrzymałość. Crown zdążył przyzwyczaić swoich klientów do prostych i efektywnych rozwiązań. Ten elektryczny wózek paletowy jest wyposażony w stalowe pokrywy minimalizujące ryzyko uszkodzeń mechanicznych, jednocześnie jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że manewrowanie w wąskich korytarzach supermarketów oraz w dokach załadunkowych nie powinno sprawiać problemów nawet mało doświadczonemu personelowi.

 

Wielozadaniowy wózek elektryczny do pracy w punktach sprzedaży detalicznej


Firma Crown tworzy rozwiązania, które dzięki swojej funkcjonalności pozwalają zoptymalizować działalność wszelkich punktów sprzedaży detalicznej: od małych sklepów, przez supermarkety, po markety budowlane:

 

  • w wąskich alejkach supermarketów idealne odnajdzie się wózek paletowy WP 3010 – przy zastosowaniu tego wózka, pracownik może szybko i bezpiecznie uzupełnić produkty na półkach. WP 3010 oferuje unikalną zwrotność w ograniczonych przestrzeniach dzięki promieniowi skrętu wynoszącemu 1466 mm, długości korpusu 500 mm i małej wysokości całkowitej, która zapewnia optymalną widoczność końcówki wideł,
  • do pracy przy uzupełnianiu półek sklepowych ciężkimi produktami, np. dużymi opakowaniami farb, dedykowany jest model WP 3080. WP 3080 minimalizuje ryzyko obrażeń lub przemęczenia – ten elektryczny wózek paletowy posiada wysokość podnoszenia wideł 750mm,
  • dzięki zastosowaniu opcjonalnego oparcia ochronnego i pasa stabilizującego, pracownik może łatwo i szybko transportować ćwierćpalety, bez dodatkowej pomocy.

Wszystkie modele serii WP 3000 są wyposażone w opatentowany uchwyt X10. Funkcja obejścia hamowania X10 pozwala operatorom sterować wózkiem za pomocą uchwytu ustawionego niemal pionowo, co przekłada się na kolejne korzyści w zakresie mobilności i zwrotności tego sprzętu.

 

Minimalne wymagania konserwacyjne


Każdy elektryczny wózek paletowy, który jest używany do codziennych dostaw podlega takim wyzwaniom jak obciążenia generowane przez pokonywaniu poziomów w dokach załadunkowych czy też możliwość uszkodzenia lub zniszczenia obudowy w wąskich przejściach. Crown stawia sobie za cel przyśpieszenie rotacji towarów i zwiększenie produktywności przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Przykładowo, dla modelu dedykowanego do pracy w sklepach wielkopowierzchniowych - WP 3010 – pierwszy serwis jest przewidziany dopiero po 12 miesiącach lub 1000 mth pracy. Dodatkowo, na niskie koszty eksploatacyjne składa się regeneracyjny układ hamulcowy e-GEN wykorzystujący moc silnika prądu zmiennego w celu minimalizacji ryzyka zużycia komponentów.

 

Wyłącznym dystrybutorem marki Crown w Polsce jest ceniony dostawca kompleksowych rozwiązań magazynowych, firma WDX S.A. Pełna oferta elektrycznych wózków magazynowych Crown dostępna jest na stronie internetowej www.wozkicrown.pl.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat