Eksplozja Kolorów w Sulejowie!

ePiotrkowRegion Środa, 14 lipca 202119 4347
Już w niedzielę (18 lipca) na popularnej Polance odbędzie się najbardziej kolorowa impreza tego roku w Sulejowie. Stowarzyszenie "Sulejów dla Pokoleń" zaprasza od godziny na 17:00 na Eksplozję Kolorów. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
fot. pixabay.com / xusenru

Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji. Będą konkursy z nagrodami, doskonała muzyka oraz przede wszystkim tytułowa "Eksplozja Kolorów".


- To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia - zachęcają dio udziału organizatorzy.

 

Kolory Holi to barwny, sypki puder, którym obsypują się uczestnicy. - Jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań! - czytamy na stronie wydarzenia.

 


Zainteresował temat?

5

6


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bummm ~Bummm (Gość)14.07.2021 11:36

Śliski temat trochę..

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat