Ekipa AKS niezmiennie wśród najlepszych

AKS PiotrkówKraj Poniedziałek, 04 lutego 20193
Pięć medali wywalczyli zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Pucharu Polski Seniorów w zapasach. Sportowcy rywalizowali 1 i 2 lutego w Raciborzu.

Na drugim stopniu podium stanęli: Dawid Szkodziński (kategoria wagowa 63 kg) oraz Jacek Tomaszewski (kat. 82 kg). Brązowe medale wywalczyli z kolei Krzysztof Jończyk (kat. 57 kg), Michał Twardowski (kat. 63 kg) oraz Mateusz Bernatek (kat. 67 kg).

W klasyfikacji drużynowej AKS zajął drugie miejsce, za Olimpijczykiem Radom i przed Unią Racibórz.